Antieke messing militaire nachtwakers routeklok met twee opwind sleutels en lederen draagriem. Nr. 112738. Afmeting: ø 8,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Elka nachtwakers routeklok. Nr. 23838 13. Gemerkt Detect. Met sleutel, lederen foudraal en draagriem. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Zeldzame uitvoering Schwarzwalder koekoeksklok met houten schotten uurwerk. Bierverf beschildering. Circa 1870. Eén blaasbalgje defect. Afmeting: 55 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Coromandelhouten Art Deco tafelklok met Duits uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 32 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel met emaille cartouches en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Franse bronzen pendule met wit marmer en twee figuren. Circa 1850. Met achtdaags-uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Afmeting: 42 x 42 x 14 cm. In zeer goed staat.
Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande vrijslinger met messing uurwerk, gewichten en slinger. Circa 1910. Afmeting: 226 cm. In zeer goede staat.
Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Engelse kleine mahoniehouten staande klok met vitrine. Batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok (ovaal). Met achter-glas beschilderde wijzerplaat. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 43 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas veldslag. Verf laat los. Uurwerk betimmering niet origineel. Afmeting: 39 x 33 x 14 cm. In redelijke staat.
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Antieke Franse pendule. Beschadigd, beeld los bij. Compositie metaal. Als onderdelen te gebruiken. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.