Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke schilderijklok met speelwerk. Circa: 1900, Frankrijk. Antiek uurwerk in kerk. Speelwerk origineel en afroepbaar aan trekkoord. Nachtelijke voorstelling met parelmoer, iets beschadigd, belijmd,...
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Aparte antieke 19e eeuwse (scheeps)wandklok met verzegeld opwindgat + wijzers. Uurwerk + slinger achter glas. Achtdaags-uurwerk of langer. Functies niet getest. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schippertjes-klok met spillegang en mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 78 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staande klok met kwartierslag-uurwerk. Paar kleine beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 216 x 44 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse pendule met porseleinen putti en vrouwen figuren. Putti beschadigd. Klokkast gesigneerd P.H. Mourey. Achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag. Bel + slinger missen. Afmeting: 4...
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Zonder wekkerfunctie. Afmeting: 47 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke Louise Philippe notenhouten regulateur met origineel F.M.S. uurwerk. Circa: 1880. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen monturen, maanstand, achtdaags-uurwerk en met slagwerk op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albast pendule met liggende Arabier en rosetten. Albast minimale chips rosetten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Wijzerplaat overgeschilderd. Afmeting: 46 x 24 x 14 cm. In...
Voor-oorlogse Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Mechanisch. Made by F.W. Elliott Ltd. Croydon. Afmeting: 8 x 21 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Eén maal Art Nouveau marmeren klokkenstel met origineel achtdaags-uurwerk. Circa: 1915. Eén maal compositie metalen pendule met vrouw (beschilderd). Pendule heeft originee...
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Verkocht door W. Gemmeker, Amsterdam. Circa: 1880. Afmeting: 43 x 45 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten met coromandelhouten Art Deco Amsterdamse school tafelklok met metalen wijzerplaat en Pfeilkreuz uurwerk. Met slagwerk op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.