Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...
Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.
Westminster tafelklok, wortelnoten met brons . Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartier-slag. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting. 151 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat
Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek. 19e Eeuw. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Mooi gaaf antiek Frans drie-delig klokkenstel met marmeren basement en composiet metalen figuren L'amité. Circa: 1890. Herdersjongen met hond. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en vee...
Eikenhouten Friese staartklok. Vroeg 19e eeuw. Klok heeft wekker-functie en mooie originele beschilderde wijzerplaat met bruidskrans. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Porseleinen Jugendstil-stijl klok met florale- en vogel decor met achtdaags-uurwerk en veerslinger, 20e eeuw. Gemerkt: Ram Colenbrander Arnhem (naar). Afmeting . 31x34x10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met originele houten beelden. Meekrap kleurige kast, mooie gave originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok (meerkrap). Ca. 1800. Klok heeft mooie gave origineel beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Oude Friese stoelklok met maanstand en wekker. Klok heeft mooie beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en datum. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk op bel (uurwerk werkt). Wekker heeft emaille wijzerplaat, geslepen glas. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek messing miniatuur klokkenstel met zakhorloge uurwerk. Ca.: 1900. In Louis Seize-stijl. Met putti en vijf-lichts kandelaren (één bobeche mist) . Afmeting: 8,5 - 10 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald schilderijklok met achter glas jachtvoorstelling (lithografie). 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 33 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met datum aanduiding, compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. (gave emaille wijzerplaat). Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Mysterieus klokje. Junghans-stijl (gemerkt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afmeting. H.34 cm. In goede staat.
Grote oude messing scheepsklok met seconden-aanduiding (mechanisch). 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 27 cm ø.
Vroeg 19e eeuw Weense kersenhouten pendule met touwtjesslinger en halfuur-slag. Achterplankje mist, glas mist, touwtje los! (Functie niet getest). Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Leuke antieke Franse (Chiraux aux pieux) vergulde comtoise met emaille wijzerplaat. Compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1870. Klok heeft achtdaags uurwerk met Brocot balans (chips+beschadigingen). Afmeting: 27-54 cm. In matige staat.
Oude Hollandse wortelnoten Friese notarisklok met maanstand. Door Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Leuke oude Hollandse mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: 30 cm. In goede staat
Wortelnoten tafelklokje met brons. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afmeting H.. 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860., compositie metaal, (achterpoten en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags,uurwerk met halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afmeting . 37 cm. In ...
Hollandse wortelnoten Friese staartklok, met datum aanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. . Afmeting: 23 cm.In goede staat
Drie-delig antiek Franse zwart marmeren klokkenstel met 8-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (minimale chips). Circa 1900. Afmeting: H.22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Franse comtoise met ankergang,en harpslinger, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afmeting. 46x34x18 cm. In redelijk/ goede staat
Eikenhouten Friese staartklok met wekker, datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met onyx basement. La Peinture par Bruchov. ca.. 1900 Jugendstil compositie metaal. Acht-daags uurwerk met halfuurslag. Afmeting . 64 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald rozen wandklok met schotelvormige wijzerplaat, 'Holzgespindeld' en slagwerk op spiraal. Afmeting: 40 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Eiken met pallisanderhouten Amsterdamse schoolklok. Circa 1920. Verkocht bij A.J. Brouwer en Zn. Bakkerstraat, Utrecht. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kleine oude Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. In redelijk/goede staat
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Grunderzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afmeting. 22 cm. In redelijk/ goede staat.
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting. 28 cm. In redelijke staat
Twee antieke klokken. Eén maal Gustav Becker pendule in eikenhouten klokkast, circa 1920. Eén maal mahoniehouten wekkerklokje (zonder slag) met brons, circa 1900.. Afmeting: 15 - 23 cm In goede staat...
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat
Mahoniehouten mini-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat.
Antiek houten bureau klokje. Circa: 1920. 'Fynetone Lansdale USA'. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afmeting . 62 cm. In matige staat
Bijzonder grote 19e eeuwse Franse porseleinen pendule, gemerkt met limoges teken. Handbeschilderd met florale en goud decors. (Louis Seize stijl). Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en veerslin...
Amsterdamse wortelnoten staande klok, ca. 1800. Met mooie slanke klokkast door Hendrik Gijsberts Amsterdam. Uurwerk met ankergangwekker, datum aanduiding en halfuur-slag op grote bel. Afmeting ca. 30x...
Antieke Franse strijdwagen pendule. Circa 1920. Wit marmer met vuurverguld brons. Gesigneerd Charles Pick Paris, Nr. 2468. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Mooie vergulding. Afmetin...
Uiterst zeldzame antieke Franse staande klok met origineel beschilderde klokkast. Ca. 1870. Klok heeft een zeldzaam precizie uurwerk (skelet) met centrale secondenwijzer, kwartierslag, drie bellen, kn...
Zeldzame grote vergulde bronzen Louis Seize pendule. Circa: 1800. Met zeldzaam groot uurwerk, datum aanduiding, deiana met roofvogel, achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. (één pootje zit los). Mo...
Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...
Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk Ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, uurwerk functioneerd Afmeting 68x37x21c...
Zeldzame Franse vuurvergulde messing empire pendule. Circa 1820. Lyra spelende engel op dolfijn. Prachtige vergulding. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41,5 ...
Antieke Duitse eikenhouten staande Gründerzeit klok met volle zuilen, ca. 1880. Klok heeft een acht-daags uurwerk + barometer, halfuur-slag op vier gangstaven. Gegraveerde messing wijzerplaat. Slinger...
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve w...
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.
Zwarte antieke Franse marmeren lectura pendule, circa 1880 Napoleon III. Met verguld bronzen versieringen en achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. (één pootje los). Afmeting: 38 cm. In go...
Zeldzame Franse vuurvergulde Louis Seize empire pendule, ca. 1800. 'Cupidon Loge a Pied et a cheval'. Met huis, cupido en fakkel. Achtdaags uurwerkmet halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 27 cm. In goe...
Vroege Franse Louis Seize vergulde empire pendule, Table des Lois de Minos. Ca. 1780. Gladiator met wapenschild, lans en boek. Met origineel achtdaags uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm...
Bouille stijl klok op piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Klok is voorzien van bronzenbeslag en koperinleg en (imitatie) schildpad. Achtdaags mechanisch uurwerk met halfuur-slag. Afm. 190 cm. In zeer go...
Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting 32x12x.45 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald console klok met herten, bacchus en adelaar. Fijn gesneden, mooie kwaliteit. Circa: 1890. Met Frans achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 123 cm. In zee...
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.
Mooie gave vuurvergulde bronzen Franse empire pendule, circa 1810. Pendule is compleet en heeft goede vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting:30x12x 45 cm...