Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G
Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule, Hercules, vergulding in goede staat, wijzerplaat craquele, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, rechter sierstuk mogelijk vervangen, deurtje ...
Oude messing Roling bal klok op mahoniehouten basement, klok rolt door sepciaal mechanisme omhoog, in goede staat 25x56x11cm.
Originele vroeg 19e eeuwse Jacob Petit porseleinen console pendule omstreeks 1820, handbeschilderd bloemen en gouddecor, origineel 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger. 3 scherven en mogelij...
Antieke Engelse eikenhouten met mahoniehouten 8 daagse staande klok met secondenaanduiding, maanstand en dagaanduiding, O.Owens en L. Lanerdry medd. omstreeks 1800 238cm. Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Franse haan schotelcomtoise met wekkerfunctie, originele peerslinger, wijzerplaat licht beschadigd. 40x24x14cm. Cond;G
Antiek Franse houtgestoken Louis Seize staande klok, omstreeks 1800, minimale beschadigingen, 230cm. Cond:G
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.
Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G
Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.
Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Antieke franse comtoise staande klok met spillegang, omstreeks 1800, vurenhouten klokkast en gave wijzerplaat, uurwerk vervuild en bel en slinger missen. 222cm. Cond:R/G
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, 2 gewichten omstreeks 1930 halfuurslag op 8 gongstaven in zeer goede staat 195cm.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Oude handbeschilderde Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 70cm. Cond:G
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880 met blauw-wit porselein, floraal en vergulde messing ornamenten, stil 8 daags uurwerk. 53-60cm. 1 vaas gelijmd. Cond:R
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse bronzen cartel wandklok, omstreeks 1880 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, veerslinger. 35cm. Cond:G
Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G
Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G
Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Amsterdamse school pendule met bronzen wijzerplaat, pfeilkreuz uurwerk halfuurslag op 3 gongstaven, in goede staat 21,5x41x12,5cm.
Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm
Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800, met spillegang, Louis Quinze. Gave wijzerplaat, vouwslinger behoeft reparatie. in goede staat 40x25x14cm.
Antieke notenhouten Franse zuilenpendule met florale intarsia, vergulde bronzen versieringen en messing wijzerplaat, omstreeks 1850. 41cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw met maanstand, 1x wortelnoten Franse Hermle dubbele bel, 1x eiken Wuba met dubbele bel 28-30cm. Cond:G
Oude antieke eikenhouten vrijslinger, slingerveer gebroken, antiek uurwerk en nieuwe wijzerplaat, 19e/20e eeuw 98cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse comtoise met vergulding, prachtige gave emaille wijzerplaat met cartouches en datum aanduiding, in zeer goede staat 133cm. Cond:G
Negentiende eeuwse grenenhouten Engelse staand horloge met 8 daags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, met seconden en datum aanduiding, in zeer goede staat 230cm.
Twee antieke Engelse mahoniehouten tafelklokken omstreeks 1900, neogotisch USA, en 1 met intarsia 32-51cm. Cond;R/G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Duitse Schwarzwaldstijl klok, 2e helft 20e eeuw, man slaat op aambeeld, 32x40x12cm. Cond:G
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G
Oude eikenhouten Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met wekkerfunctie, mooie kwaliteit en in goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M
Antieke Duitse notenhoutenvrijslinger, omstreeks 1890, bij 1 zijkant stukje fineer weg. 92cm. Cond:R/G
Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger, gave wijzerplaat, in goede staat 50x28x16cm.
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm
Antieke franse comtoise omstreeks 1800, met spillegang, slagwerk op grote bel, gave emaille wijzerplaat en vouwslinger. 43x27x15cm.
Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G
Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok omstreeks 1870 met portretmedaillons gelithografeerd, compleet met gewichten en slinger 33x26x13cm Cond:R/G
Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G
kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met originele beschildering, in goede staat, omstreeks 1860, 18x14x11cm.
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond.:R/G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten Henry Deux klok met thermometer en barometer, omstreeks 1880. Snijwerk met zuilen en tollen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 91cm. Cond:G
Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, in goede staat 38cm. Cond;G
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880(paarden later)in goede staat. 86cm.
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Twee antieke Duitse regulateurs omstreeks 1880, 1x FMS, en 1x ongemerkt, in notenhouten kast. 58-65cm. Cond:G
Lot oude klokonderdelen, o.a. slingers, wijzers, wijzerplaten, schroeven etc. in doos, 58x25x20cm. Cond;G
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Art Deco Junghanspendule met chrome omstreeks 1940 slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 22x40x13cm.
Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.
Engelse mahoniehouten pubregulateur, 2e helft 20e eeuw, 8 daags met halfuurslag, in goede staat 54cm. Cond:G
Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat
Twee oude eikenhouten wandregulateurs, 2e helft 20e eeuw, 1x ODO en 1x Mebus 40-66cm Cond:G