Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.
Oude Friese stoelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 50cm.
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G
Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Achterkant heeft barst in marmer en sierstuk bovenop is incompleet 41cm. Cond.: R
Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.
Drie oude koekkoeksklokken 2e helft 20e eeuw: 1x met speelwalz (3 gewichten) en slagwerk (melodie Schwarzwaldmühle en Tyroler Holzhacker), 1x 2-gewichten met slagwerk en 1x incompleet (mist gewicht en...
Oude staande Westminster klok met drie gewichten, kwartierslag en 8 hamers op gongstaven,2e helft 20e eeuw.210cm Cond:G
antiek koperen gegraveerd klokkenstel omstreeks 1900 met halfuurslag, en drie hamers op gongstaven.Cond:G 31x44x15cm
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G
19e eeuwse Franse wandklok, koeienoog met albasten wijzerplaat, emaille cartouches en parelmoer inleg. origineel uurwerk met slagwerk. 62x50x14 cm Cond:G
Antieke notenhouten Henry Deux schoolklok omstreeks 1870, met emaille wijzerplaat en emaille cartouches, origineel uurwerk met halfuurslag.Cond:G 50x39x15cm
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm
Antieke Duitse notenhouten regelateur met Jugenstil wijzerplaat en slinger omstreeks 1890, 95cm Cond:G
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G
Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Franse 19e eeuwse comtoise met latoen koperen Feuille en St. Prachaslinger met mechaniek(kop van paard mist) gemerkt Pourcel Cond:R 138cm
Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Leuke kleine wortelnoten console-klok 2e helft 20e eeuw in religieuze stijl met bronzen ornamenturen en eenvoudig uurwerk met opdraai-mechaniek 31x13x6cm. Cond.: G
Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Oude wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand in goede staat 119cm.
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten Frans Hermle tafelklok met maanstand, halfuurslag op dubbele bel en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 30x18x14cm.
Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R
Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.