Prachtige grote bronzen met marmeren pendule ca. 1850. Met functionerend 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 52x40x15cm.
Mooie bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820, Honneur et Patrio. Vergulding is in goede staat. Fucntionerend 8-daags origineel uurwerk met touwtjesslinger 36x30x12cm. Cond.: G
Amsterdamse kortstaartklok 18e eeuw met koperen wijzerplaat en maanstand in eikenhouten kast, gesigneerd Dubois Amsterdam. in zeer goede originele staat 110x31x22cm.
Grote Engelse tafelklok ca. 1900 met bronzen armaturen. Thomas Green London. Met maanstand endagaanduiding. Gemerkt met een springend hert, patent en 210185. 8-Daags uurwerk met half-uur slag 48x28x1...
Aparte kogelklok van brons met glazen stolp. De klok wordt aangedreven door het rollen van bronzen ballen. Met snek en zwart-marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Functies niet getest, verder in goede staa...
Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.
Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G
Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.
Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.
Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.
Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G
Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G
Franse pendule met marmeren en compositie metalen voet. Gesigneerd Kossowski met 8-daags uurwerk. In goede originele staat 60x30x13cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met Junghans uurwerk en latoenkoperen beslag. In goede originele staat 41x26x17cm.
Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G
Franse zonne-comtoise ca. 1820 met wekker. J.H. Lucois A Chatenois, in zeer goede originele staat 140x25x13cm.
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk). In zeer goede originele staat 43x24x15cm. en 43x15x15cm.
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm.