Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R
Twee oude tafelklokjes van messing en/of hout met batterijfunctie 20e eeuw in zeer goede staat 17x13x5cm. en 13x10x6cm.
Grote oude notenhouten Zaanse wandklok met atlas en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x26x16cm.
Grote Zaanse klok met noten kast 2e helft 20e eeuw met atlas en bronzen gietwerk in zeer goede staat 62x25x15cm. Cond.: G
Decoratieve messing wandklok in de voirm van een zakhorloge 20e eeuw 4xø24cm. Cond.: G
Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.
Mini comtoise klok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat, zonder slinger 26x17x10cm. Cond.: G
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met notenhouten kast en bronzen armaturen met atlas.slagwerk. 2e helft 20e eeuw. 66x24x17cm. Cond.:G
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Eikenhouten pubklok, houtgepind 20e eeuw. Electrique Brillie, gemaakt door Paul Robert ingenieur electricien. Met centrale secondenwijzer ø34x8,5cm. Cond.: G