Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G

Klok, Notre Dame
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.

Vuurvergulde pendule, vrouw
Resultaat: 425 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 400 EUR

Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R

Franse tafelklok
Startprijs 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.

Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR

-

Vuurvergulde pendule
Startprijs 325 EUR

Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G

Eiken Weense regelateur
Startprijs 300 EUR

Grote eikenhouten Gustaf Becker regelateur met secondenaanduiding, originele kroon (stukje aan zijkant mist). 112x43x19cm.,

Weense regelateur
Startprijs 300 EUR

Notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ( uurwerk slingerveer kapot), lichte fineerschade in redelijke staat 130x50x20cm. Cond.: R

Tafelklokje
Startprijs 300 EUR

Vorge notenhouten tafelklok met intarsia ca. 1830 met 8-daags Frans uurwerk en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 22x15x17cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.

Klokkenstel 3-delig
Resultaat: 350 EUR

Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G

Friese staartklok
Resultaat: 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.

Weense regelateur
Resultaat: 500 EUR

Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G

Wandklok
Startprijs 260 EUR

Prachtige Hollandse wandklok ca. 1870, gesigneerd A. Hoffman Den Haag. Handgestoken omranding, recentelijk goudkleurig geschilderd 56x45x14cm. Cond.: G

Staande Friese klok
Startprijs 250 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Pendule met paard
Startprijs 250 EUR

Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...

Jugendstil Cartelklok
Startprijs 250 EUR

Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm. Cond.: G

Eiken staande klok
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhoten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.

Comtoise met maanstand
Startprijs 250 EUR

Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Bronzen klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G

Grijs pendulestel
Resultaat: 230 EUR

3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.