Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klok met beer 3561
Klok met beer
Startprijs 650 EUR
Jugendstil pendule 3557
Jugendstil pendule
Startprijs 650 EUR
Bronzen pendule 3545
Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR
Pendule met ridder 3539
Pendule met ridder
Startprijs 650 EUR
Klok, Joris en de draak 3519
Klok, Joris en de draak
Startprijs 650 EUR
Klok met monnik 3567
Klok met monnik
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Staande klok ca. 1800 3564
Staande klok ca. 1800

Resultaat:

600 EUR

Kantoortje 3554
Kantoortje
Startprijs 600 EUR
Engels staande klok 3551
Engels staande klok
Startprijs 600 EUR
Franse kolompendule 3565
Franse kolompendule
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Skeletklok, verguld 3550
Skeletklok, verguld

Resultaat:

550 EUR

Franse kolompendule 3522
Franse kolompendule
Startprijs 550 EUR
Pendule ca.1840 brons 3518
Pendule ca.1840 brons
Startprijs 550 EUR
Franse kolompendule 3622
Franse kolompendule
Startprijs 500 EUR
Frans pendulestel 3621
Frans pendulestel
Startprijs 500 EUR
Pendule ca.1830 3543
Pendule ca.1830
Startprijs 500 EUR
Lenzkirch klok 3515
Lenzkirch klok
Startprijs 500 EUR
Boulle klokje 3514
Boulle klokje
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Staande klok WM 3510
Staande klok WM

Resultaat:

500 EUR

Boulle klok 3591
Boulle klok
Startprijs 480 EUR
Vuurvergulde Charles Dix 3616
Vuurvergulde Charles Dix
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Frans klokje, deels Limoges 3534
Frans klokje, deels Limoges

Resultaat:

450 EUR

Friese stoelklok 3632
Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR
Boulle klokje 3615
Boulle klokje
Startprijs 400 EUR