Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen klok, engelen 3521
Porseleinen klok, engelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Comtoise 3522
Comtoise

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bisquit pors. klokkenstel 3523
Bisquit pors. klokkenstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Italiaanse staande klok 3524
Italiaanse staande klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Tafelklok 3525
Tafelklok

Resultaat:

110 EUR

Franse marmeren pendule 3526
Franse marmeren pendule
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3527
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3528
Klokkenstel

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Klokje met speelwerk 3529
Klokje met speelwerk

Resultaat:

70 EUR

Scheepsklok (Russisch) 3530
Scheepsklok (Russisch)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Groot zakhorloge in kistje 3531
Groot zakhorloge in kistje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engels klokje 3532
Engels klokje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen kartelklok 3533
Bronzen kartelklok

Resultaat:

675 EUR

Pendule met haan 3534
Pendule met haan
Startprijs 190 EUR
Zwart/groen marmer klok 3535
Zwart/groen marmer klok
Startprijs 300 EUR
Engelse staande klok 3536
Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Franse rood marmeren pendule 3537
Franse rood marmeren pendule

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Frans marmeren pendule 3538
Frans marmeren pendule

Resultaat:

200 EUR

Weense regelateur 3539
Weense regelateur
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Tafelklok 3540
Tafelklok

Resultaat:

275 EUR

4 Uurwerken 3541
4 Uurwerken
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Notenhouten tafelklok 3542
Notenhouten tafelklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse reiswekker 3543
Franse reiswekker

Resultaat:

250 EUR

Wit albasten klok 3544
Wit albasten klok
Startprijs 130 EUR