Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse pendule 3565
Franse pendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kolompendule 3584
Kolompendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Klok onder stolp 3590
Klok onder stolp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grijs marmeren pendule 3593
Grijs marmeren pendule

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Comtoise 3605
Comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pubklok 3607
Pubklok

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Notenhouten vrijslinger + kuif 3628
Notenhouten vrijslinger + kuif

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mysterieus klokje 3525
Mysterieus klokje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, mini model 3574
Franse reiswekker, mini model

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Klein klokje 3568
Klein klokje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Art Deco tafelklok 3600
Art Deco tafelklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3601
Schwarzwalder klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Comtoise wandklok 3615
Comtoise wandklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse schoolklok 3645
Franse schoolklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mysterieus 3547
Mysterieus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Scheepsklok 3551
Scheepsklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kleine reiswekker, gekleurd 3564
Kleine reiswekker, gekleurd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Comtoise 3592
Comtoise

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Mysterieus 3665
Mysterieus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vuurverguld wandklokje 3530
Vuurverguld wandklokje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klein reiswekker 3575
Klein reiswekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Regelateur 3596
Regelateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse pubklok 3604
Engelse pubklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3636
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR