Engelse Tournant wereldglobe klok van messing. Tweede helft 20e eeuw. Globus zakt aan metalen spiraal naar benden (defect). Afmeting: 67 cm. Verder in goede staat.
18e Eeuws Zwitserse rococo Neuchatel console klok met dubbel bel en wekker. Circa 1780. Slagwerk mechanisme mist. (incompleet uurwerk loopt). Originele polychromie. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat...
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Louis Philippe pendule. Frankrijk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lijmresten op achterkant. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang, vouwslinger + vergulde feuille en emaille wijzerplaat (twee plekjes). Afmeting: 39 x 27 x 17 cm. In goede staat.
Oude reiswekker van messing, met emaille plaquettes, kalender en secondenaanduiding. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 15 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Mooie vuurvergulde bronzen Directoire pendule met Griekse vrouw en kind in bloemenmand. Frankrijk. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 34 x 12 cm. In goede ong...
19e Eeuwse Franse, houtgestoken cartelklok met faunkop. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle pendule met extra barometer + thermometer. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk/enchappement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek 3-delig Frans klokkenstel van Carrara marmer, voorzien van bronzen versieringen. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Met origineel achtdaags Japyj Freres uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afm...
Antieke Junghans Ato magneet pendule onder glazen stolp. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Mooie Schwarzwalder notenhouten Bahnhäusle koekoeksklok met intarsia en lyra-vormig uurwerk. 19e Eeuw. Duitsland. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Antieke, prachtige Duitse Schwarzwalder koekoeksklok van notenhout, met druivenranken, vos en koekoek. Met lyra-vormig uurwerk van messing. Circa 1870. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule onder originele glazen stolp. Albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 36 x 17cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse Friese stoelklok. 18e Eeuw. Geheel omrand met lood. Wijzerplaat is beschilderd met landschap voorstelling met molen en huisje. Lood is iets beschadigd. Afmeting: 70 x 30 x 25 cm. In ...
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke wandklok met achter-glas-schildering en eikenhouten lijst. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 x 35 x 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Zware, Russische Art Deco tafelklok van chroom. Elektrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 35,5 x 7 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse wekkers. Circa 1900. 1x Messing vernikkeld. 1x Compositie metaal met automaat Bonsoir. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met wortelnoten tafelklok. Circa 1920. Met messing wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B.W. Afmeting: 43,5 x 42,5 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Gründerzeit regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur slag. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Een koperen AWU Amsterdamse School wandklok. Adrianus Willem Uithol. Mogelijk naar ontwerp van Johannes Bosma. Jaren 30. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Gustav Becker pendule. Art Deco. Circa 1925. Eikenhout + notenhout. Afmeting: 23 x 30 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Art Deco pendule van notenhout. Wijzerplaat is gemaakt van wortelnoten. Uurwerk van Gustav Becker. Circa 1920. Afmeting: 20 x 25 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Pfeilkreuz regulateur van notenhout, met adelaar bovenop. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 33 x18 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antiek Franse comtoise met wekker-functie, met mooie lyra slinger. Ankergang. Circa 1870. Afmeting: 43 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek messing vergulde reiswekker. R & C Paris. Frankrijk. Circa 1900. Geen slagwerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerde bakkersklok met floraal decor. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 36 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafelklok van messing, met Amor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Antiek compositie metalen Franse wekkerklok met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antiek klokken. 1x Pfeilkreuz wekker met monnik, automaat, niet getest. 1x Nachtlicht klok met wekker (Brevete). Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Art Deco tafelklok. Eikenhout, geëboniseerd + chroom. Circa 1930. Halfuur-slag met drie gongstaven. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia. Ballon-vormig. Circa 1900. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule van compositie metaal en albast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Rococo fayence staande klok met horloge uurwerk. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 30,5 cm. Niet getest. In goede staat.
Elektrische Seiko jaarloper. Model Westminster. Whittington. Messing, verguld met hout. Twee melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Kopie van zeer grote antieke Franse jacht wandklok. Composiet. Deel van becijfering mist. Batterij uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten tafelklok. Elliot Clock. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Griekse vrouw met vaas. Marmeren basement. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.
Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse 3-gewichten Hood klok met slagwerk op drie bellen, in mahoniehouten klokkast. Tho Vernon Liverpool. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote, antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule voor de Oosterse markt. Vrouw met putti + halve maan met sterren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 91 cm. In goede st...
Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang + schotelvormige emaille wijzerplaat + wekker. Paar beschadigingen wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Carrara marmeren Franse pendule/portaalklok in Louis Seize stijl. Circa 1900. Met bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.
Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Duits porseleinen klokkenstel. Circa 1880. Sitzendorf circa 1850. Met vrouwelijke figuren, putti en roze rozen. Enkele chips bloemenkandelaars. Bij pendule mist vleugel + chips aan r...
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.