20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

3 Figuren, Duits pors.
Resultaat: 60 EUR

Olielampjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke terracotta olielampen (leeftijd onbekend); 1x met gezicht en 1x met erotische voorstelling 14-19cm. Cond.: G

Doos tegels
Resultaat: 60 EUR

Kavel antieke Hollandse tegels (40 stuks) 18e-19e eeuw o.a: vaastegels, Jugendstil tegels en 18e eeuwse tegels met figuren. 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: M-R-G

Ronde tegel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G

Jongen met plu, B&G
Resultaat: 55 EUR

Baardman kruikje
Resultaat: 55 EUR

5 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Westerwald wandreliëf
Resultaat: 50 EUR

Meissen houder
Resultaat: 50 EUR

Zwaan + Penguin
Resultaat: 50 EUR

Vaas, B&G
Resultaat: 50 EUR

Kavel antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Zwarte vaas
Resultaat: 50 EUR

Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G

Tablet, V&B
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Jugendstil keramieken presenteertablet ca. 1900 van Villeroy en Boch Dresden nr. 2519. Zware vernikkelde omranding en in goede originele staat 55x31cm. Cond.: G

Platelen pot
Resultaat: 50 EUR

Grote ploychrome Gouda platelen bloempot ca. 1910, Zuid Holland, Jugendstil met floraal decor (haarscheur) 27xø35cm. Cond.: R

Blauw imari 1880
Resultaat: 50 EUR

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierschotel (met monogram verso), decor van mandarijneenden etc. ø37cm. Cond.: G

2 Beeldjes, reeën
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Deense Royal Copenhagen figuren van twee liggende reekits (nr. 2648 CK en nr. 2648 ST) Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek porselein; 1x Jugendstil lampenvoet Duitsland nr. 4746, 1x reiger Duitsland (onduidelijk gemerkt) en 1x Hazengroep Herend ca. 1930 (1 oor gelijmd) 12-25cm. Cond.: R-G

4 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

12 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Twaalf delen oud Duits Nymphenburg porselein 1e helft 20e eeuw bestaande uit; 3 kop&schotels, 6 ontbijtborden en 1 losse schotel ø15,5-ø20cm.

7x Dubbel porselein
Resultaat: 50 EUR

Zeven sets oude porseleinen figuren, ca. 1900 en later. 9-18cm., Cond.: R/M

Grote pors. pot
Resultaat: 50 EUR

Grote Duitse keramieken Art Deco pot ca. 1930, gemerkt St. J.G. in goede staat 23xø26cm.

Chinese vaas, vierkant
Resultaat: 50 EUR

3 Chin. kop&schotels
Resultaat: 50 EUR

6 Meissen borden
Resultaat: 45 EUR

Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.

Ganzenhoedster, B&G
Resultaat: 45 EUR

2 Messenleggers
Resultaat: 45 EUR

5 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude polychrome Makkumse tegels 20e eeuw in lijst met diverse voorstellingen 16x16cm. Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G

5 Tegels
Resultaat: 40 EUR

Tegels, 1x6-Pas, 2x 4-Pas
Resultaat: 40 EUR

Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R

2x 4-Pas tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G

2 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.

Imari bord
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel ca. 1880 met paradijsvogels en floraal decor ø40cm.

Porseleinen aap
Resultaat: 40 EUR

Kaststel
Resultaat: 40 EUR

Oud Delfts keramieken kaststel met figuren in landschapsdecor ca. 1900 25-34cm. Cond.: G

12 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Twaalf delen oud porselein met Zwiebelmuster decor (Czechoslovakie en onduidelijk 20e eeuw), 4x snijplanken en 7 schotels 13-20cm. Cond.: G

11 Delen Teadrinker
Resultaat: 40 EUR

Elf delen Societe Ceramique / Petrus Regout Maastricht keramiek serviesgoed, decor Teadrinker (1x baknaad) ø8,5-ø23cm. Cond.: G

11 Tegels in lijst
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 11 Hollandse 19e eeuwse vaastegels in lijst (mangaankleur) 16x16cm. Cond.: G

Imarivaas, figuren
Resultaat: 40 EUR

44 Delen porselein
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 44 delen divers porselein uit de 20e eeuw o.a: Duits, Japans, Limoges etc. Minimale chip mogelijk maar over het algemeen in goede staat 5-20cm.

Chin. papbord, zilv. beugel
Resultaat: 35 EUR

Tegel dienblad
Resultaat: 35 EUR

Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.

Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

2 Delen keramiek
Resultaat: 35 EUR

Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G

7 Tegels, Makkum
Resultaat: 35 EUR

Zeven oude Hollandse wandtegels; 5x Makkumse tegels met figurendecor (randschades mogelijk 20e eeuw), 1x 19e eeuwse tegels (randschade en bakfout) 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: R

Imari vaas
Resultaat: 35 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met floraal decor. In goede staat, 28xø14cm.

2 Hondjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondje. Glazuur met cracele en 1 pootje gelijmd 12x9x8cm. Cond.: R

2 Chinese kopjes
Resultaat: 35 EUR

Porseleinen serviesje
Resultaat: 35 EUR

Duits porseleinen Rosenthal moccaserviesje ca. 1980 met decor van rozen en goud. Bestaande uit moccakan en 6 kop&schotels Cond.: G

Tegeltableau
Resultaat: 35 EUR

6-Pas tegeltableau ca. 1930 in lijst, voorstelling van Spaanse dansers 34x49cm. Cond.: G

Spekstenen vaasje
Resultaat: 35 EUR

Chinese spekstenen vaas met decor van vogels en bloemen ca. 1920 13x18x5,5cm. Cond.: G

Gemberpot met figuren
Resultaat: 35 EUR

Fam. Verte bord
Resultaat: 35 EUR

Vaas, Wenen
Resultaat: 30 EUR

Vaas, Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

Majolica piedestal
Resultaat: 30 EUR

Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M

Koffieset, G. Morelli
Resultaat: 30 EUR

Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.

4 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G

2 Siervaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G

2 Delftse vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M

Rosenthal serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G

Dienblad met servies
Resultaat: 30 EUR

KPM kop & schotel
Resultaat: 30 EUR

Meissen cakeschaal
Resultaat: 30 EUR

2 Vazen, B&G
Resultaat: 25 EUR

2 Chin. koffieserviesjes
Resultaat: 25 EUR

Tulptegel
Resultaat: 25 EUR

2 Delen porselein
Resultaat: 25 EUR

Plateel tabakspot
Resultaat: 25 EUR

Platelen vaas
Resultaat: 25 EUR

2 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 25 EUR

Chinese tabaksdoos
Resultaat: 25 EUR

Westwald klepkan
Resultaat: 25 EUR

7 Kleine tegels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 diverse tegels (Makkum etc. ) 20e eeuw 7-11cm. Cond.: G

2 Snuifflesjes
Resultaat: 25 EUR

2 Vazen
Resultaat: 25 EUR

5 Gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Boch, kaststel
Resultaat: 25 EUR

Dekselvaas, Copenhagen
Resultaat: 25 EUR

KPM Vaasje, Eva
Resultaat: 25 EUR

Rosenthal vaasje
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G

Bord, Makkum
Resultaat: 20 EUR

2 Marmeren bokalen
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse albasten coupes/bokalen (beschadigd) 28xø18cm.

Keramieken plaquette
Resultaat: 20 EUR

3 Borden
Resultaat: 20 EUR

3 Japanse vazen
Resultaat: 20 EUR

4 Gemberpotjes
Resultaat: 20 EUR

7 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

7-Delig gebaksstel
Resultaat: 20 EUR

Dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Royal Copenhagen, vaas
Resultaat: 20 EUR

Servies
Resultaat: 20 EUR

9 KPM schotels
Resultaat: 15 EUR