Twee antieke terracotta olielampen (leeftijd onbekend); 1x met gezicht en 1x met erotische voorstelling 14-19cm. Cond.: G
Kavel antieke Hollandse tegels (40 stuks) 18e-19e eeuw o.a: vaastegels, Jugendstil tegels en 18e eeuwse tegels met figuren. 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: M-R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G
Prachtige zwarte Wedgwood vaas met rondom Romeins decor met vele figuren 20e eeuw 18xø12,5cm. Cond.: G
Prachtige Jugendstil keramieken presenteertablet ca. 1900 van Villeroy en Boch Dresden nr. 2519. Zware vernikkelde omranding en in goede originele staat 55x31cm. Cond.: G
Grote ploychrome Gouda platelen bloempot ca. 1910, Zuid Holland, Jugendstil met floraal decor (haarscheur) 27xø35cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierschotel (met monogram verso), decor van mandarijneenden etc. ø37cm. Cond.: G
Twee oude Deense Royal Copenhagen figuren van twee liggende reekits (nr. 2648 CK en nr. 2648 ST) Cond.: G
Drie delen oud/antiek porselein; 1x Jugendstil lampenvoet Duitsland nr. 4746, 1x reiger Duitsland (onduidelijk gemerkt) en 1x Hazengroep Herend ca. 1930 (1 oor gelijmd) 12-25cm. Cond.: R-G
Twaalf delen oud Duits Nymphenburg porselein 1e helft 20e eeuw bestaande uit; 3 kop&schotels, 6 ontbijtborden en 1 losse schotel ø15,5-ø20cm.
Zeven sets oude porseleinen figuren, ca. 1900 en later. 9-18cm., Cond.: R/M
Grote Duitse keramieken Art Deco pot ca. 1930, gemerkt St. J.G. in goede staat 23xø26cm.
Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.
Vijf oude polychrome Makkumse tegels 20e eeuw in lijst met diverse voorstellingen 16x16cm. Cond.: G
Kavel van 6 oude Makkumse polychrome wandtegels 20e eeuw met diverse handgeschilderde decors Cond.: G
Drie tegeltableau's ca. 1900; 2x 4-pas met Jugendstil decor ca. 1900 26x26cm. en 1x 6-pas met floraal decor 19e eeuw 38x26cm. (haarlijnen en minimale chip) Cond.: R
Twee sets polychrome Hollandse antieke 4-pas tegels ca. 1800 (minimale randschades) Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogel- en bloesemtakdecor in goede staat ø23cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel ca. 1880 met paradijsvogels en floraal decor ø40cm.
Oud Delfts keramieken kaststel met figuren in landschapsdecor ca. 1900 25-34cm. Cond.: G
Twaalf delen oud porselein met Zwiebelmuster decor (Czechoslovakie en onduidelijk 20e eeuw), 4x snijplanken en 7 schotels 13-20cm. Cond.: G
Elf delen Societe Ceramique / Petrus Regout Maastricht keramiek serviesgoed, decor Teadrinker (1x baknaad) ø8,5-ø23cm. Cond.: G
Kavel van 11 Hollandse 19e eeuwse vaastegels in lijst (mangaankleur) 16x16cm. Cond.: G
Kavel met 44 delen divers porselein uit de 20e eeuw o.a: Duits, Japans, Limoges etc. Minimale chip mogelijk maar over het algemeen in goede staat 5-20cm.
Bronzen met keramieken dienblad ca. 1900 met Chinees decor en bloemen in goede staat 3x44x30cm.
Twee delen keramiek 50-er jaren; 1x schotel geglazuurd met meisjes (gemerkt Cahy) ø32cm. en 1x geglazuurde keramieken hangschild 20x54x4cm. Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels; 5x Makkumse tegels met figurendecor (randschades mogelijk 20e eeuw), 1x 19e eeuwse tegels (randschade en bakfout) 13x13cm. en 15x15cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas met floraal decor. In goede staat, 28xø14cm.
Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire hondje. Glazuur met cracele en 1 pootje gelijmd 12x9x8cm. Cond.: R
Duits porseleinen Rosenthal moccaserviesje ca. 1980 met decor van rozen en goud. Bestaande uit moccakan en 6 kop&schotels Cond.: G
6-Pas tegeltableau ca. 1930 in lijst, voorstelling van Spaanse dansers 34x49cm. Cond.: G
Chinese spekstenen vaas met decor van vogels en bloemen ca. 1920 13x18x5,5cm. Cond.: G
Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M
Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.
Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G
Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G
Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M
Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G
Kavel van 7 diverse tegels (Makkum etc. ) 20e eeuw 7-11cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal keramieken bolvaas door Walter Mutse 10xø10cm. Cond.: G