Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.
Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
Empire porseleinen 9-delig koffieservies ca. 1820 bestaande uit; koffiekan en 8 kop & schotels (goud sleets) 21x19xø10cm. en 8xø13cm. Cond.: G
Zeven delen 19e eeuws porselein in Empire stijl ca. 1830 en later o.a; 1 console, 1 koffiekan, 1 theekan, 1 eierdop (gelijmd), 1 vaas, 1 dekselvaas en 1 roomkan 7-24cm. Cond.: R-G
Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.
Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.
KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.
Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G
Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R
F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G
Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.
Delftse vaas 18e eeuw met Chinees decor , beschadigd 25xø10cm. Cond.: M
Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.
Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G
Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...
Porseleinen 19e eeuwse Biedermeier empire vaas met prachtig handbeschilderd figuren- en landschapsdecor. Vermoedelijk Italië ca. 1820 (goud sleets) 20xø15cm. Cond.: G
Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.
Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R
Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R
Twee Duitse Gerold-Porzellan Bavaria wand jardinieres met putti-, bloemen- en gouddecor ca. 1980. In goede staat 27x23x7cm.
Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.
Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, dekor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x met landschap-, floraal, bloemen- en vlinderdecor (oude haarlijnen) ø23cm. en 1x met 5 landschappen, bloemen- en vaasdecor (gesigneerd) ø24cm. Cond.: R-G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.
Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.
Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R
Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.
Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.
Drie Chinees porseleinen kastkommen ca. 1900 met geisha en bloemendecor, 1x met oude haarscheur (Chinese tekens op de bodem) 10xø16cm. Cond.: R-G
Zes antieke imari porseleinen kop (4,5xø7,3cm.) en schotels (ø12cm.) 1e helft 19e eeuw met bloem- en landschapsdecor. 1 Schotel gelijmd, 1x randschade en 2 kopjes gelijmd. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaasmet vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.
Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G
Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G