Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot met druivenranken decor, gesigneerd en in goede staat 11x18x9cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Twee Duitse Meissen porseleinen 2-delige kandelaren ca. 1900 (Knauf) met decor van flora en goud. 1 Kandelaar heeft de bovenrand gebarsten 27x20x11cm. Cond.: R-G
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
Grote antieke Duits porseleinen handbeschilderde cachepot met decor van bloemen en figuren. Gemerkt met twee blauwe zwaarden en letter T ca. 1900, Potschappel Dresden. Hengseloor is gerestaureerd Cond...
Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...
Grote oude Art Deco bloempot op zuil ca. 1930 met polychroom floraal decor in goede staat (lichte cracele) 125xø52cm.
Antiek Romeins terracotta figuur van een vrouw met kind ca. 200 AD (stukje aan de onderkant is gelijmd) 11,5x6x4,5cm. Cond.: R-G
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Oude Duitse porseleinen spiegel met twee lampenarmen (vrouw en putti), gemerkt G.D.R. handpainted Thuringen porselein ca. 1980 in goede staat 47x45x8cm.
Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Duitse porseleinen KPM reservistenp;ijp ca. 1910 met wapendecor in goede originele staat 73cm.
Antieke Duitse Studentika tabakspijp 1903/1904 "Techn Schlesierbund Rubezahl von Harras Sienem Lieben LeibFuchs Apollo gewidmet zur Erinnerung an unsere Studiezeit W.L. 1903/1904" 90cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Zeldzame 17e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik met 3 medaillons uit Frechen in goede staat (mogelijke kleine bovenrand-restauratie) 18xø13cm.
Twee religieuze porseleinen plaquettes met voorstelling van Maria en Jezus 19e eeuw in goede staat 22x16cm.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
Chinese Yixing theepot met floraal decor en vleermuis op het deksel. Gesigneerd en in goede staat 10x19x11cm.
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Zeldzame Chinees porseleinen kraakschotel 17e-18e eeuw met sprinkhaandecor in landschap en coulissen. Minimale rand-glazuurschade ø22,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Drie Chinese Kang Xi schotels 17e-18e eeuw met floraal decor (verso perzikteken), 2x lichte randschade, 1x goed ø23cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figurendecor in landschap met gekartelde omranding (1 kopje met chip) 3,5x6,3cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Satsuma porseleinen cachepot met bronzen monturen en decor van flora en goud, in goede originele staat 28xø24cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...
Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G