Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groen zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
Drie oude Duits porseleinen sierschotels, gemerkt Bavaria 24 Karat Gold met romantische voorstelling ø29,5cm. Cond.: G
-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G