Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen keramiek: 1x rood geglazuurde asbak (nr. 27 0 Ravelli), 1x bewerkte vaas met rood-wit glazuur nr. 723/23 W. Germany KRRIN, 1x vaas ca. 1930 Art Deco met paars-grijze glazuur en 1x schenkkan...

4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G

Blauwe pot met handvat
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen schenkkan met handvat, los deksel en zwiebelmuster-decor ca. 1900 in goede staat 18x14xø12cm.

3 Petrus Regout schalen
Startprijs 15 EUR

Drie Petrus Regout Maastricht keramieken schalen ca. 1900, cremekleurig ø20-ø28cm. Cond.: G

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 48 EUR

Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groen zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G

3 Borden, Limoges stijl
Startprijs 15 EUR

Drie oude Duits porseleinen sierschotels, gemerkt Bavaria 24 Karat Gold met romantische voorstelling ø29,5cm. Cond.: G

2 Vazen, B&G
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G

Waterpijp, Royal Goedewagen
Startprijs 15 EUR

Oude Hollandse Royal Goedewaagen Gouda keramieken waterpijp ca. 1930 met Oosters decor rondom in goede staat 24xø11cm.

2 Aardewerken vazen
Startprijs 15 EUR

-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G

Goebel figuur
Startprijs 15 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G

Nymphenburg schaal
Startprijs 10 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Duits restservies
Resultaat: 10 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

Mobach vaas
Geen vanafprijs

Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G