Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Jade tempelleeuwtjes
Startprijs 140 EUR

Twee oude groen jade tempelhonden op houten sokkel 20e eeuw 19x10x7cm. Cond.: G

2 Kommen, Amsterdams Bont
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen kastkommen, Amsterdams bont met Chinees- en gouddecor. Beide met randschades en 1x met haarlijn 7,5xø14,8cm. Cond.: R

2 Jade boedha's
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese jade zittende boedha's, mooi uitgewerkt 1e helft 20e eeuw H.: 6cm. Cond.: G

Knobbelvaas, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom tekst en decor van figuren, rotsen en vogels 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G

Oosterse vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G

Kom, Amsterdams bont
Startprijs 150 EUR

Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams Bont kom met decor van goud en Chinees landschap 7x15cm. Cond.: G

3 Amuletten
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten: 1x haandecor, 1x paarddecor en 1x draakdecor ø6,5-ø7,5cm. Cond.: G

2 Kop & schotels, Chinees
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G

7 Chinese borden
Startprijs 450 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Yxing trekpotje, monnik
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met voorstelling van boedha 20e eeuw 11,5x18x9cm. Cond.: G

2 Yixing potjes
Resultaat: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Geel trekpotje
Resultaat: 185 EUR

Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Startprijs 200 EUR

Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G

3 Schotels, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R

Chinese kom
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom, gesigneerd en met floraal decor. In goede staat 8xø17,5cm.

2 Kopjes, figurendecor
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes 19e eeuw, gesigneerd en met figurendecor (zware wolken, figuren, bloemen en krekels) 8,5xø8,5cm. Cond.: G

Kang Xi schotel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G

4 Chinese schalen
Startprijs 80 EUR

Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G

Fam. Rose melkkannetje
Startprijs 70 EUR

17/18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje met floraal- en insectendecor, Fam.Rose ( decor doet Europees aan Transition?) 10x10xø7.5cm., Cond.G

2 Schotels, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R

Chinese kom
Startprijs 100 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom prachtig geschilderd decor van landschap en huizen. Randschade en oude haarscheuren 10xø24cm. Cond.: R

Voorraadpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G

2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees keramieken Yixing theepot met bamboedecor, gesigneerd 20e eeuw 9x17xø11cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Twee Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels, Kang Xi met decor van tuin en bamboe (randschades) ø22,8cm. Cond.: R

3x Kop & schotel
Startprijs 90 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

3 Delen Chinees
Startprijs 40 EUR

Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempotcapucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.

5 Delen Chinees
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen (beschadigd) Chinees/Japans porselein: 1x aparte Chinese kom met zwaandecor in vijver (1 chip), 2x kopje Familie Roze met geschulpte rand, bijzonder decor van een koning liggend op bed en b...

Grote schotel
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse porseleinen schotel met floraal decor, gekramd en haarlijnen ø30,5cm. Cond.: R

Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Rose sierkom (chips bij bovenrand) 6xø13,3cm. Cond.: R

Witte kom met drakendecor
Resultaat: 1.350 EUR

Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G

Chin. vaas met onderzetter
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.

Chin. vaas met onderzetter
Startprijs 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor op houten sokkel (haarscheur en bovenrand met restauratie) 65xø25cm. Cond.: R

6 Kop & schotels
Startprijs 60 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 100 EUR

Chinese keramieken 19e eeuwse theepot met 7 gezichten "banco eartheware" 11x14x10cm. Cond.: G

2 Chinese borden, vogeltje
Startprijs 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van tuin en vogels "koekkoek in het huisje", 1 bord met randschade ø25,8cm. Cond.: R-G

Gemberpot + Schaal
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud Chinees porselein: 1x gemberpot ca. 1930, gemerkt met figuren en bloemendecor 13xø10cm. en 1x schaal 19e eeuw met floraal decor (oude haarlijn) 9xø17cm. Cond.: R

Eend, Hutschenreuther
Startprijs 30 EUR

Duits porseleien Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G

4 Porseleinen diertjes
Resultaat: 40 EUR

Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.

4 Honden beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Vier oude keramieken geglazuurde honden Engeland: 2x Bulldog en 2x Spaniel 16-20cm. Cond.: G

2 Beelden, poedel
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude porseleinen poedels: 1x wit, gemerkt made in Bohemia en 1x grijs (onduidelijk gemerkt) 20-30cm. Cond.: G

Beeld, Bulldog
Startprijs 20 EUR

Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G

4 Honden beelden
Startprijs 50 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

Beeldje KPM
Startprijs 160 EUR

Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R

2 Figuren, Gerold Bavaria
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G

2 Porseleinen steenbokken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse porseleinen figuren ca. 1950, Gerold Bavaria. Voorstellend steenbokken met putti en goedendag 17x12x6cm. Cond.: G

Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 70 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

2 Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren, ongemerkt: 1x doedelzakspeler en 1x edelman 8-16cm. Cond.: G

Aardewerk beeld, J. Cock
Startprijs 70 EUR

Aardewerken sculptuur van een kikker met penis, gesigneerd J. Cock 20e eeuw 19x10x8cm.

2 Kop & Schotels, Meissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.

Beeld, Le Jan
Startprijs 20 EUR

Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.

3 Delen Meissen
Startprijs 60 EUR

Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R

B+G vaas
Startprijs 20 EUR

Oude Deens porseleinen Bing& Grondahl siervaas nr. 8322-243 A.N. met landschapsdecor in goede staat 25xø13cm.

3 Keramieken plaquettes
Startprijs 65 EUR

Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...

3 Delen Meissen
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G

3 Porseleinen schalen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke Duits porseleinen schalen; 1x Zwiebelmuster stadt Meissen schaal ca. 1930, 1x schaal in schelpvorm (ongemerkt) ca. 1900, 1x Jugendstil schaal ca. 1900 (ongemerkt) met zweepslag bloemendec...

5 KPM borden
Startprijs 90 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen gebaksschotels ca. 1930

Suikerdoos
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen suikerdoos 2e helft 20e eeuw in goede staat met decor van bloemen en insecten 7xø17cm. Cond.: G

Melkkannetje
Startprijs 50 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen melkkan 2e helft 20e eeuw met decor van blauwe bloemen en insecten 15x16xø10cm. Cond.: G

Vaas
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

5 Nymphenburg borden
Startprijs 160 EUR

Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G

6 Borden
Startprijs 20 EUR

Zes oude Duits porseleinen sierschotels; 2x Rosenthal met visdecor, 1x Königszeit Bayern Muttergluck, 3x Hutschenreuther (röschen, prinzessin im Turm, Die Walkuer) ø22-ø24cm. Cond.: G

4 Borden
Startprijs 50 EUR

Vier moderne Goebel borden Artis Orbis ca. 1980 met decor van: Claude Monet, Renoir (2x) en Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G

4 Borden
Startprijs 50 EUR

Vier moderne Goebel borden Artis Orbis met decor van: Gustav Klimt en 3x Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G

Theepot, flacon + melkkan
Resultaat: 200 EUR

Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G

4 Borden, Qulong
Startprijs 300 EUR

Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R

2 Borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R

Fam. Verte bord
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G

Kutani vaas
Resultaat: 45 EUR

Kleine oude Japanse keramieken vaas met handbeschilderd goud- en floraal decor 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø5cm.

Chinese vleesschotel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G

Chinese schotel, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen schotel ( 18-19e eeuw) Queng Long, geschulpte rand en vaasdecor met bloemen. ø 23.5cm. Cond.:G

Jade amulet, Chinees
Startprijs 40 EUR

Grote oude Chinese jade amulet met kempvissen-decor 7,5x5,9x1cm. Cond.: G

Satsuma verdeelschaal
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G

2 Italiaanse vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Italiaanse Fayence vazen in renaissance stijl en met gouddecor "Robbia Gualda Tadino" 20e eeuw 25cm. Cond.: G

7 Delen Furstenberg
Startprijs 20 EUR

Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G

Helm, keramiek
Resultaat: 60 EUR

Historisme stijl terracotta wit geglazuurde helm met putti en paard 20e eeuw, paardemaan is gelijmd 37x33x27cm. Cond.: R-G

2 Kop & 1 schotel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

2 Meissen schaaltjes
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G

Porseleinen schaal
Startprijs 180 EUR

Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G

2 Franse bekers
Startprijs 30 EUR

Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel
Startprijs 130 EUR

Duitse porseleinen tafelspiegel met putti en bloemen opgewerkt (chips van bloemen af, arm gelijmd en bakfout). Gemerkt R ca. 1900 31x20x6cm. Cond.: R

3 Porseleinen borden
Startprijs 50 EUR

Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...

Porseleinen dekseldoos
Startprijs 35 EUR

Porseleinen dekseldoos 19e eeuw met medaillondecor en rocailles 14x24x14cm. Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Rosenthal serviesgoed Selb Germany Maria etc. waaronder: melkkannetjes, eierdopjes, theeopjes + schotels, cakeboprden, suikerpotten, kaarskandelaars, theepot 6-20cm. Cond.: G

Chocoladekan, Thuringen
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen chocoladekan met handbeschilderd decor van bloesems en vogels (chip binnenrand) 20,5x24xø18cm. Cond.: R-G

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 15 EUR

Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.

Rosenthal schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.

2 Rookverdrijvers, honden
Startprijs 50 EUR

Twee oude keramieken rookverdrijvers: 1x Teckel Thruingen GDR met glazen ogen en 1x Skye Terrier Original Aerrozon 20-22cm.

Beeld, Barsoi
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duitse keramieken figuur van Sitzendorf nr. 38055, voorstellend 2 windhonden. 30x22x12cm. Cond.: G

Beeld, hond Barsoi
Resultaat: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

4 Beelden, Russische honden
Resultaat: 60 EUR

Vier oude keramieken geglazuurde honden: 2x Afghaanse windhonden, gemerkt Rusland, 1x poedel Rusland en 1x Collie (ongemerkt) 14-22cm. Cond.: G

4 Beelden, Nelson
Startprijs 40 EUR

Vier oude porseleinen keramieken honden (Engeland) 20 eeuw: 1x Highland terrier (Nelson), 1x St Bernard (Nelson) en 2x Lahsa Apso (Nelson) 15-20cm. Cond.: G

3 Thuringen beeldjes
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x vrouw met blauwe jurk (2 vingers kapot), 1x jongen met meisje (jurkje iets beschadigd), 1x danseresje (jurk beschadigd) 9-19cm. Cond.: R

2 Figuren Guan Yin
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

5 Aardewerk schotels
Startprijs 100 EUR

Vijf Chinese keramieken schaaltjes uit de Vung Tau Cargo ca. 1690 met duimrust (1x chip, 1x oude breuk) ø13cm. Cond.: R-G