Twee oude groen jade tempelhonden op houten sokkel 20e eeuw 19x10x7cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse porseleinen kastkommen, Amsterdams bont met Chinees- en gouddecor. Beide met randschades en 1x met haarlijn 7,5xø14,8cm. Cond.: R
Twee oude Chinese jade zittende boedha's, mooi uitgewerkt 1e helft 20e eeuw H.: 6cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom tekst en decor van figuren, rotsen en vogels 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met tuindecor (2 chips bij tuit) 10x16xø10cm. Cond.: G
Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams Bont kom met decor van goud en Chinees landschap 7x15cm. Cond.: G
Drie oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten: 1x haandecor, 1x paarddecor en 1x draakdecor ø6,5-ø7,5cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met decor van flora, vogels en insecten (1 chip bij schotel) 5xø10cm. Cond.: R-G
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing trekpot met voorstelling van boedha 20e eeuw 11,5x18x9cm. Cond.: G
Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Drie diepe Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. 1x gaaf, 1x minimale chip en 1x grotere chip 22,5x22,5cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom, gesigneerd en met floraal decor. In goede staat 8xø17,5cm.
Twee Chinees porseleinen kopjes 19e eeuw, gesigneerd en met figurendecor (zware wolken, figuren, bloemen en krekels) 8,5xø8,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G
Vier oude Chinees porseleinen schalen, ca. 1920, met figurendecors ( gemerkt). 20.5x20.5x3cm., Cond.:G
17/18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje met floraal- en insectendecor, Fam.Rose ( decor doet Europees aan Transition?) 10x10xø7.5cm., Cond.G
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse 8-kantige schotels met landschapsdecor Queng Long, 1x minimale chip en 1x haarscheur 22,5x22,2cm. Cond.: R
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom prachtig geschilderd decor van landschap en huizen. Randschade en oude haarscheuren 10xø24cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws voorraad potje met rondom decor van figuren en een rots. Chip van deksel binnenrand, 9xø7cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G
Grote Chinees keramieken Yixing theepot met bamboedecor, gesigneerd 20e eeuw 9x17xø11cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels, Kang Xi met decor van tuin en bamboe (randschades) ø22,8cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempotcapucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.
Vijf delen (beschadigd) Chinees/Japans porselein: 1x aparte Chinese kom met zwaandecor in vijver (1 chip), 2x kopje Familie Roze met geschulpte rand, bijzonder decor van een koning liggend op bed en b...
Grote 18e eeuwse porseleinen schotel met floraal decor, gekramd en haarlijnen ø30,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Rose sierkom (chips bij bovenrand) 6xø13,3cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen witte kom met reliëf-drakendecor (gesigneerd), 1e helft 20e eeuw 6,5xø14cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas op houten sokkel met floraal decor, in goede staat 65xø25cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor op houten sokkel (haarscheur en bovenrand met restauratie) 65xø25cm. Cond.: R
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Chinese keramieken 19e eeuwse theepot met 7 gezichten "banco eartheware" 11x14x10cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van tuin en vogels "koekkoek in het huisje", 1 bord met randschade ø25,8cm. Cond.: R-G
Twee delen oud Chinees porselein: 1x gemberpot ca. 1930, gemerkt met figuren en bloemendecor 13xø10cm. en 1x schaal 19e eeuw met floraal decor (oude haarlijn) 9xø17cm. Cond.: R
Duits porseleien Hutschenreuther figuur "Selb Abteilung Für kunst" 2e helft 20e eeuw, voorstelling van mannetjeseend 18cm. Cond.: G
Vier oude Deense porseleinen figuren van Royal Copenhagen: 2x jonge vogeltjes (goed), 1x tekkel nr. 514 (goed) en 1x jonge hond nr 753 (goed) 4,5-9cm.
Vier oude keramieken geglazuurde honden Engeland: 2x Bulldog en 2x Spaniel 16-20cm. Cond.: G
Twee grote oude porseleinen poedels: 1x wit, gemerkt made in Bohemia en 1x grijs (onduidelijk gemerkt) 20-30cm. Cond.: G
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R
Twee oude Duits porseleinen Gerold Bavaria figuren met gouddecor, voorstellend twee putti met muziekinstrumenten 16cm. Cond.: G
Twee oude Duitse porseleinen figuren ca. 1950, Gerold Bavaria. Voorstellend steenbokken met putti en goedendag 17x12x6cm. Cond.: G
Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen figuren, ongemerkt: 1x doedelzakspeler en 1x edelman 8-16cm. Cond.: G
Aardewerken sculptuur van een kikker met penis, gesigneerd J. Cock 20e eeuw 19x10x8cm.
Twee oude Meissen kop & schotels ca. 1930 Kanuff Zeit met bloemen- en gouddecor in goede staat 8xø14cm.
Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.
Prachtig Duits Meissen porseleinen koffieservies ca. 1930 met gouddecor en opgewerkte rozen: koffiekan (lichtbeschadigd), suikerpot (chip roos) en melkkan (goed) 11-27cm. Cond>: R
Oude Deens porseleinen Bing& Grondahl siervaas nr. 8322-243 A.N. met landschapsdecor in goede staat 25xø13cm.
Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...
Drie delen oud Duits Meissen porselein: 1x oorvaas Zwiebelmuster ca. 1980, 1x mocca kop & schotel Meissen Rote Rose ca. 1950 en 1x blaker Meissen Zwiebelmuster met koper ca. 1980 9-20cm. Cond.: G
Drie antieke Duits porseleinen schalen; 1x Zwiebelmuster stadt Meissen schaal ca. 1930, 1x schaal in schelpvorm (ongemerkt) ca. 1900, 1x Jugendstil schaal ca. 1900 (ongemerkt) met zweepslag bloemendec...
Oude Duitse Meissen porseleinen suikerdoos 2e helft 20e eeuw in goede staat met decor van bloemen en insecten 7xø17cm. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen melkkan 2e helft 20e eeuw met decor van blauwe bloemen en insecten 15x16xø10cm. Cond.: G
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G
Zes oude Duits porseleinen sierschotels; 2x Rosenthal met visdecor, 1x Königszeit Bayern Muttergluck, 3x Hutschenreuther (röschen, prinzessin im Turm, Die Walkuer) ø22-ø24cm. Cond.: G
Vier moderne Goebel borden Artis Orbis ca. 1980 met decor van: Claude Monet, Renoir (2x) en Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G
Vier moderne Goebel borden Artis Orbis met decor van: Gustav Klimt en 3x Van Gogh ø31,5cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws porselein met zilveren monturen (rood/goud decor en Chinees blauw decor): 1x trekpot, 1x dekselpot en 1x melkkan 13-18cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Long met floraal decor, 1x minimale chip en 1x randschade ø27,7cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met veelkleurig decor ø34,5cm. Cond.: G
Kleine oude Japanse keramieken vaas met handbeschilderd goud- en floraal decor 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø5cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schotel ( 18-19e eeuw) Queng Long, geschulpte rand en vaasdecor met bloemen. ø 23.5cm. Cond.:G
Grote oude Chinese jade amulet met kempvissen-decor 7,5x5,9x1cm. Cond.: G
Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G
Twee oude Italiaanse Fayence vazen in renaissance stijl en met gouddecor "Robbia Gualda Tadino" 20e eeuw 25cm. Cond.: G
Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G
Historisme stijl terracotta wit geglazuurde helm met putti en paard 20e eeuw, paardemaan is gelijmd 37x33x27cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G
Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G
Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G
Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G
Duitse porseleinen tafelspiegel met putti en bloemen opgewerkt (chips van bloemen af, arm gelijmd en bakfout). Gemerkt R ca. 1900 31x20x6cm. Cond.: R
Drie oude porseleinen borden, ca. 1900, handgeschilderd 2 maal met goud-figuren- en hertdecor ( Limoges France) en 1 blauwe schotel met goud- en gelithografeerd decor, Wenen ( 2 chips). ø 22-24cm., Co...
Porseleinen dekseldoos 19e eeuw met medaillondecor en rocailles 14x24x14cm. Cond.: G
Duits Rosenthal serviesgoed Selb Germany Maria etc. waaronder: melkkannetjes, eierdopjes, theeopjes + schotels, cakeboprden, suikerpotten, kaarskandelaars, theepot 6-20cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse porseleinen chocoladekan met handbeschilderd decor van bloesems en vogels (chip binnenrand) 20,5x24xø18cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.
Twee oude keramieken rookverdrijvers: 1x Teckel Thruingen GDR met glazen ogen en 1x Skye Terrier Original Aerrozon 20-22cm.
Grote oude Duitse keramieken figuur van Sitzendorf nr. 38055, voorstellend 2 windhonden. 30x22x12cm. Cond.: G
Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.
Vier oude keramieken geglazuurde honden: 2x Afghaanse windhonden, gemerkt Rusland, 1x poedel Rusland en 1x Collie (ongemerkt) 14-22cm. Cond.: G
Vier oude porseleinen keramieken honden (Engeland) 20 eeuw: 1x Highland terrier (Nelson), 1x St Bernard (Nelson) en 2x Lahsa Apso (Nelson) 15-20cm. Cond.: G
Drie oude Duits porseleinen figuren 20e eeuw: 1x vrouw met blauwe jurk (2 vingers kapot), 1x jongen met meisje (jurkje iets beschadigd), 1x danseresje (jurk beschadigd) 9-19cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Vijf Chinese keramieken schaaltjes uit de Vung Tau Cargo ca. 1690 met duimrust (1x chip, 1x oude breuk) ø13cm. Cond.: R-G