Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...
Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G
Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G
Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...
Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...
Oude Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø13cm.
Twee grote Chinese natuurstenen amuletten 20e eeuw in goede staat 5x11x1cm. en 17x10x2cm.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.
Vier delen oud aardewerk 20e eeuw: 1x grote Herend porseleinen bloempot (chip voet), 2x Makkum natfruitschalen (1 chip), 1x pinguin Bing en Gröndahl 8-18cm. Cond.: R-G
Oude keramieken schotel van de Porseleyne Fles naar een schilderij van Frans Hals met geschulpte rand 20e eeuw. In goede staat ø41cm.
Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G
Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G
Klein handbeschilderd Makkums keramieken kaststel 20e eeuw, gemerkt Makkum A. 329 P. met floraal decor in goede staat 15,5-22cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw met bamboe vormgeving (gesigneerd). Chip van deksel af 11x13xø7,6cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x17,5xø11cm.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x18xø11cm.
Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw met tekst en floraal decor (gesigneerd). In goede staat 8x17xø11,5cm.
Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts ca. 1930 ø35cm. Cond.: M
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Antiek porseleinen theebus met zilveren theebus met zilveren stop 19e eeuw met decor van flora en vogels, tinten rood/goud en rood 15x7x5cm. Cond.: G
Groot antiek Chinees/Japans porseleinen schotel, verso gesigneerd. Decor van blauwe flora en met geschulpte rand (stukje ingezet bij rand) ø41,3cm. Cond.: R-G
Satsuma monnik 19e eeuw met vergulding in goede originele staat 25cm.
Vier antieke Japanse porseleinen schotels: 2x imari met geschulpte rand, 2x ca. 1900 met figurendecor en geschulpte rand ø21-ø24cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met Foohond, tuindecor en gouddecor (gebarsten) 32xø13cm. Cond.: M
Grote antieke Japanse 2-dimensionale Imari porseleinen vaas met rondom draak- en floraal decor (gemerkt) 47xø20cm. Cond.: G
Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Groot 3-delig Imari porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor in zeer goede staat 30xø14cm.
Drie Japans porseleinen 19e eeuwse pijpvaasjes met floraal decor 15-26cm. Cond.: G
Twee oude Japanse vazen ca. 19í80: 1x Kutani en 1x met bloemen- en gouddecor (gesigneerd) 16-32cm. Cond.: G
Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R
Grote aparte Satsuma diepe schotel van mooie kwaliteit 18e-19e eeuw (gelijmd) ø39x6,5cm. Cond.: M
Twee oude Duitse Hutschenreuther honden ca. 1980: 1x jachthond en 1x Beagle 14-17cm. Cond.: G
Vier oude Russische porseleinen honden (gemerkt) 20e eeuw: 2x jachthond, 1x terrier en 1x Chow CHow 14-23cm. Cond.: G
Vier oude porseleinen/keramieken honden: 1x Ierse setter (Korsshof?), 1x Boxer (Basford British Mascot), 1x Spaniel (Beswick England) en 1x Rottweiler (Beswick England) 18-29cm. Cond.: G
Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.
Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G
Oude marmeren gebeeldhouwde buste van een Afrikaan 19x12x10cm. Cond.: G
Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G
Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G
Acht delen oud Duits Meissen porselein, decor Weinlaub 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 2 koffiepotten (1x minimale chip), 1x theepot, 1x grote kom met onderschotel, 1x moccakopje + onderschotel en 2x...
Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...
Twee delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte bonbonschaal met handgeschilderd decor van bloemen en goud 5x24x27cm., 1x brievenhouder met handgeschilderd bloemen- en gouddecor 16x16...
Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G
Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R
Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G
Duitse porseleinen flacon in de vorm van een pierrot ca. 1900 (Germany 7417) H.: 16cm. Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G
Zeven- delige Meissen porseleinen schalenset, ca. 1980, in art-deco stijl met bessentak decor. In goede staat. 14-20cm.
Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel Queng Long met landschapsdecor 36x29,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Gelijmd Cond.: M
Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R
Oud Chinees terracotta masker ca. 1900, voorstellend een man met snor en baard 12,5x9,5x4cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw: 1x grote schotel Queng Lon met landschap , bloesems en vlinderdecor, 1x kleine schotel Queng Long met tuindecor (chips rand), 1x grote schotel Kang Xi m...
Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G
Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloesem- en gouddecor (chips rand) ø23cm. Cond.: R
Oud Chinees porseleinen vaasje met brons/goudkleurig glazuur en drakendecor. Gemerkt 1e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.
Oud geel Chinees Yixing trekpotje met bloesemtakdecor en lelieblad deksel 1e helft 20e eeuw (of ouder). Bevat tekst 11x19xø10,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas KangXi. Gemerkt en geheel met decor van draken 30xø12cm.
Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...
Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G
Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...
Kavel divers oud/antiek serviesgoed o.a: theekan ca. 1900, kop & schotels ca. 1900, borden met kop & schotels van Hertel Jacob Cond.: R-G
Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.
Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.
Hollands koffieservies ca. 1900 met theelicht, gemerkt Fa. Heeringa Almelo met decor van rozen en goud. Bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal, 9 kop & schotels, 3 losse schotels en prac...
Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G
Terracotta beschilderde tabakspot ca. 1900 in de vorm van een voetballer, gemerkt Kljaa Jmn 8704, 30cm. Cond.: G
Vier oude Duitse Meissen porselein dekseldoosjes met blauwe bloemen decors en gouddecor ca. 1980 7-9cm. Cond.: G
Vier delen oud Meissen porselein ca. 1980 "Rote Rose": 1x vaasje (goed), 1x grote theekop + schotel (chip bij kop) en 1x bord (goed) 9-20cm. Cond.: R-G
Oude Duits KPM porseleinen verdeelschaal met handgrip ca. 1900 met decor van oker, blauw en goud in goede staat 9x31x20cm.
Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G
Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas 19e eeuw, gesigneerd met tekst en floraal decor (minimale chips glazuur bovenrand) 28,5x11,5cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van flora en kraanvogel. Bruine omranding (oude haarlijn) Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G
Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm