Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R

2 Chin. schotels
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

Gemberpot
Startprijs 50 EUR

Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G

Kang Xi theebus
Resultaat: 700 EUR

Kang Xi porseleinen 18e eeuwse theebus met zilveren afsluiting, rondom met geisha en bloemvaasdecor. Chinees teken op de bodem (chip van bodemrand) 18,5xø7cm. Cond.: R-G

Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 475 EUR

Vier zeldzame antieke Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw Kang Xi, gesigneerd. Rondom geisha en landschappen en coulissendecor (binnenin de kom is een geisha te zien): 4x kopjes gaaf (1x geli...

Kang Xi kop en schotels (12x)
Resultaat: 360 EUR

Twaalf bij elkaar horende Chinees porseleinen kop & schotels 18e eeuw, Kang Xi. Decor van gedetailleerde landschappen en floraal decor in coullissen, verso gesigneerd. 3x kopje gaaf, 2x kopje haarlijn...

Vaas, theeglazuur
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat 26xø13cm.

2 Chinese amuletten
Startprijs 50 EUR

Twee grote Chinese natuurstenen amuletten 20e eeuw in goede staat 5x11x1cm. en 17x10x2cm.

Chinees theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud aardewerk 20e eeuw: 1x grote Herend porseleinen bloempot (chip voet), 2x Makkum natfruitschalen (1 chip), 1x pinguin Bing en Gröndahl 8-18cm. Cond.: R-G

Keramieken schotel
Resultaat: 70 EUR

Oude keramieken schotel van de Porseleyne Fles naar een schilderij van Frans Hals met geschulpte rand 20e eeuw. In goede staat ø41cm.

Makkumse dekselpot
Startprijs 30 EUR

Makkums keramieken dekselpot ca. 1880, gemerkt "t.t." (kruislings) met Chinees landschapsdecor 33xø16cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Resultaat: 20 EUR

Twee Makkumse schotels 20e eeuw; 1x herinnering Gebr. v. Heek Enschede (randschade) ø29cm. en 1x polychroom met floraal decor en gelobte omranding ø20cm. Cond.: R-G

Makkums kaststel
Startprijs 20 EUR

Klein handbeschilderd Makkums keramieken kaststel 20e eeuw, gemerkt Makkum A. 329 P. met floraal decor in goede staat 15,5-22cm. Cond.: G

Theepotje
Resultaat: 260 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw met bamboe vormgeving (gesigneerd). Chip van deksel af 11x13xø7,6cm. Cond.: R

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x17,5xø11cm.

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x18xø11cm.

Theepotje
Startprijs 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 20e eeuw met tekst en floraal decor (gesigneerd). In goede staat 8x17xø11,5cm.

Delftse snavelkan
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G

2 Delftse borden
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts ca. 1930 ø35cm. Cond.: M

2 Empire vazen
Startprijs 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

Pors. theebus, zilv. dop
Startprijs 80 EUR

Antiek porseleinen theebus met zilveren theebus met zilveren stop 19e eeuw met decor van flora en vogels, tinten rood/goud en rood 15x7x5cm. Cond.: G

Japans imari bord
Startprijs 300 EUR

Groot antiek Chinees/Japans porseleinen schotel, verso gesigneerd. Decor van blauwe flora en met geschulpte rand (stukje ingezet bij rand) ø41,3cm. Cond.: R-G

Oosterse monnik
Startprijs 70 EUR

Satsuma monnik 19e eeuw met vergulding in goede originele staat 25cm.

4 Japanse schotels
Startprijs 30 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen schotels: 2x imari met geschulpte rand, 2x ca. 1900 met figurendecor en geschulpte rand ø21-ø24cm.

Imari dekselpot
Startprijs 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselpot met Foohond, tuindecor en gouddecor (gebarsten) 32xø13cm. Cond.: M

Imari vaas, draak
Startprijs 130 EUR

Grote antieke Japanse 2-dimensionale Imari porseleinen vaas met rondom draak- en floraal decor (gemerkt) 47xø20cm. Cond.: G

Kutani vaas, messing voet
Startprijs 180 EUR

Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G

Imari kaststel
Startprijs 40 EUR

Groot 3-delig Imari porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor in zeer goede staat 30xø14cm.

3 Pijpvaasjes
Startprijs 70 EUR

Drie Japans porseleinen 19e eeuwse pijpvaasjes met floraal decor 15-26cm. Cond.: G

Kutani vaas
Startprijs 150 EUR

Twee oude Japanse vazen ca. 19í80: 1x Kutani en 1x met bloemen- en gouddecor (gesigneerd) 16-32cm. Cond.: G

Japans servies
Startprijs 40 EUR

Japans serviesgoed ca. 1880 bestaande uit: koffiepot, suikerpot, melkkan en 12 schotels. Decor van vogels en bloemen (chips) Cond.: R

Satsuma schotel
Startprijs 35 EUR

Grote aparte Satsuma diepe schotel van mooie kwaliteit 18e-19e eeuw (gelijmd) ø39x6,5cm. Cond.: M

2 Beeldjes, Hutschenreuther
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Duitse Hutschenreuther honden ca. 1980: 1x jachthond en 1x Beagle 14-17cm. Cond.: G

4 Beelden, Russische honden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Russische porseleinen honden (gemerkt) 20e eeuw: 2x jachthond, 1x terrier en 1x Chow CHow 14-23cm. Cond.: G

4 Beelden, Beswick
Startprijs 100 EUR

Vier oude porseleinen/keramieken honden: 1x Ierse setter (Korsshof?), 1x Boxer (Basford British Mascot), 1x Spaniel (Beswick England) en 1x Rottweiler (Beswick England) 18-29cm. Cond.: G

2 Figuren, Porseleyne Fles
Resultaat: 130 EUR

Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.

Meissen beeldengroep
Startprijs 1.250 EUR

Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat

4 Porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Vier oude Duits porseleinen figuren ca. 1980: 2x Gerold Bavaria, putti met haas en eend, 2x ongemerkt (kind met bal) 6-13cm. Cond.: G

Marmeren hoofd
Startprijs 60 EUR

Oude marmeren gebeeldhouwde buste van een Afrikaan 19x12x10cm. Cond.: G

Porseleinen paard
Startprijs 50 EUR

Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G

Pors. edeldame + man
Resultaat: 70 EUR

Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R

3 Beelden, Blue Mountain
Startprijs 25 EUR

Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G

2 Beelden, Blue Mountain
Startprijs 30 EUR

Twee grote figuren van Blue Mountain Canada met groene zoutglazuur 20e eeuw: 1x dolfijn en 1x hond 34-42cm. Cond.: G

Pors. Pierrot
Startprijs 20 EUR

Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R

5 Kannen Duitsland
Resultaat: 35 EUR

Vijf delen Duits steengoed (pullen/kannen) 20e eeuw: 2x bierpullen met speeldoos, 1x schenkkan ca. 1920, 1x bierpul, 1x schenkkan ca. 1900 (bakfout) 19-34cm. Cond.: R-G

8 Delen Meissen
Startprijs 180 EUR

Acht delen oud Duits Meissen porselein, decor Weinlaub 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 2 koffiepotten (1x minimale chip), 1x theepot, 1x grote kom met onderschotel, 1x moccakopje + onderschotel en 2x...

Servies
Resultaat: 40 EUR

Oud Engels keramieken servies, gemerkt Copeland Spode England Fine Stone Spodes Fitzhugh ca. 1930 (totaal 48 delen, 6 beschadigd): 3x dekselterrines, 2x vleesschaal, 5x diepe borden (1 beschadigd), 11...

2 Delen Dresden porselein
Startprijs 50 EUR

Twee delen oud Duits Dresden porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte bonbonschaal met handgeschilderd decor van bloemen en goud 5x24x27cm., 1x brievenhouder met handgeschilderd bloemen- en gouddecor 16x16...

Meissen Rosa Rose
Startprijs 120 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

Meissen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Oud Meissen porseleinen opengewerkte schaal met floraal decor 20e eeuw (stukje van 1cm. afgebroken) 8xø23cm. Cond.: R

4-Delige kopjesset
Resultaat: 40 EUR

Vier keer een 3-delige koffieset 1e helft 20e eeuw "Carl Tietsch en Co" met decor van flora en goud (handgeschilderd) Duitsland. Sets bestaande uit kop, schotel en gebaksbord 8-ø17cm. Cond.: G

Pierrot als fles
Startprijs 30 EUR

Duitse porseleinen flacon in de vorm van een pierrot ca. 1900 (Germany 7417) H.: 16cm. Cond.: G

Servies, Hollohaza
Startprijs 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

Servies, Hollohaza
Startprijs 80 EUR

Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G

Meissen schalenset
Resultaat: 80 EUR

Zeven- delige Meissen porseleinen schalenset, ca. 1980, in art-deco stijl met bessentak decor. In goede staat. 14-20cm.

2 KPM borden
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G

Bisquit engel
Startprijs 80 EUR

Grote bisquit porseleinen engel 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Vleesschotel 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel Queng Long met landschapsdecor 36x29,5cm. Cond.: G

Vleesschotel, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

Vleesschotel, Queng Long
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

Vleesschotel, Queng Long
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G

Vleesschotel, Queng Long
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Gelijmd Cond.: M

Schotel China
Startprijs 200 EUR

Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R

Japans masker
Startprijs 15 EUR

Oud Chinees terracotta masker ca. 1900, voorstellend een man met snor en baard 12,5x9,5x4cm. Cond.: G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Drie Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw: 1x grote schotel Queng Lon met landschap , bloesems en vlinderdecor, 1x kleine schotel Queng Long met tuindecor (chips rand), 1x grote schotel Kang Xi m...

2 Chinese stapeldozen
Startprijs 40 EUR

Twee oude 3-delige Chinees porseleinen stapeldozen, 20e eeuw, met teksten en landschappen decors. 14.8xø9.3cm., Cond.:G

3 Imari schotels
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen schotels met bloesem- en gouddecor (chips rand) ø23cm. Cond.: R

Vaasje met draak, gouddecor
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen vaasje met brons/goudkleurig glazuur en drakendecor. Gemerkt 1e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

Divers Chin. pors.
Startprijs 100 EUR

Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R

6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

3 Schaaltjes, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met figurendecor (geisha met kind). Allen in goede staat ø10,5cm.

Geel trekpotje
Resultaat: 110 EUR

Oud geel Chinees Yixing trekpotje met bloesemtakdecor en lelieblad deksel 1e helft 20e eeuw (of ouder). Bevat tekst 11x19xø10,5cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas KangXi. Gemerkt en geheel met decor van draken 30xø12cm.

4-Delig kaststel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 4-delig kaststel 18e-19e eeuw, gesigneerd Kang Xi met drakendecor: 1x kleinere dekselvaas (goed), 1x kleinere dekselvaas (chip deksel), 1x grote cilindrische vaas (goed) en 1x cili...

2 Capodimonte vazen
Startprijs 580 EUR

Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G

Servies, Booths Flora Dora
Resultaat: 21 EUR

Oud keramieken servies ca. 1920 gemerkt Booths Flora Dora met goud- en floraal decor met rocailles. Bestaande uit theepot, suikerpot, melkkan, 12 kop & schotels en kom (tuit heeft chip) 9-23cm. Cond.:...

Antiek serviesgoed
Startprijs 15 EUR

Kavel divers oud/antiek serviesgoed o.a: theekan ca. 1900, kop & schotels ca. 1900, borden met kop & schotels van Hertel Jacob Cond.: R-G

2 Borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.

Celadon vaas op sokkel
Resultaat: 25 EUR

Japanse Celadon dekselvaas 19e eeuw met houten bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

Servies Almelo
Resultaat: 30 EUR

Hollands koffieservies ca. 1900 met theelicht, gemerkt Fa. Heeringa Almelo met decor van rozen en goud. Bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, schaal, 9 kop & schotels, 3 losse schotels en prac...

2 Kop & 3 Schotels
Startprijs 30 EUR

Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G

Tabakspot, voetballer
Startprijs 80 EUR

Terracotta beschilderde tabakspot ca. 1900 in de vorm van een voetballer, gemerkt Kljaa Jmn 8704, 30cm. Cond.: G

4 Meissen dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Duitse Meissen porselein dekseldoosjes met blauwe bloemen decors en gouddecor ca. 1980 7-9cm. Cond.: G

4 Delen Meissen
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud Meissen porselein ca. 1980 "Rote Rose": 1x vaasje (goed), 1x grote theekop + schotel (chip bij kop) en 1x bord (goed) 9-20cm. Cond.: R-G

KPM cabaret
Startprijs 50 EUR

Oude Duits KPM porseleinen verdeelschaal met handgrip ca. 1900 met decor van oker, blauw en goud in goede staat 9x31x20cm.

Bord, KPM
Startprijs 50 EUR

Duits porseleinen KPM sierschotel ca. 1900 met gouddecor en voorstelling van Napoleon Bonaparte te paard ø26cm. Cond.: G

3 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

5 Meissen borden
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.

Penselenvaas
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas 19e eeuw, gesigneerd met tekst en floraal decor (minimale chips glazuur bovenrand) 28,5x11,5cm. Cond.: G

Grote schotel
Startprijs 70 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van flora en kraanvogel. Bruine omranding (oude haarlijn) Cond.: R

3 Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.

Vaas met deksel
Resultaat: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Jade draak
Startprijs 80 EUR

Grote decoratieve Chinese jade Foo hond

Porseleinen lampevoet
Startprijs 15 EUR

Decoratieve porseleinen lamp in de vorm van een Indische olifant, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 33x19cm