Twee antieke keramieken tabakspotten: 1x tabakspot met floraal decor en gemerkt Langhauer A. Gerber Toepfer Langnau met opschrift "Ein Pfeifchen tabak ist mein geschmak", 1x tabakspot gemerkt Ramses G...
Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G
Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G
Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G
Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G
Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G
Duits Thuringen porseleinen groep Karl ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Chinese 19e eeuwse Familie Rose porseleinen tafellamp ca. 1890 met messing voet en houder. Beschilderd met figuren en gouddecor 67cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.
Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.
Twee oude Duitse KPM porseleinen kop & schotels met gebaksbord 1e helft 20e eeuw: 1x 3-delig met op het kopje decor van Schloss Charlottenhof Potsdam (handgeschilderd) en 1x tweedelig kop & schotel ca...
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bleoemndecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen Schumann Arzberg koffieservies bestaande uit: koffiekan, suikerpot, melkkan, cakeschaal, 5 gebaksborden en 6 kop&schotels met blauw rozen- en gouddecor. 9-26cm. Cond.: G
Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G
Oude Franse keramieken geglazuurde vaas ca. 1930 van Unis France met onduidelijke signatuur 17xø13cm. Cond.: G
Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R
Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...
Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G
Acht antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met diverse decors (beschadiging) 13x13cm. Cond.: M
Drie 4-pas wandtegels 19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.
Jugendstil tableau bestaande uit 12 tegels met floraal decor 20e eeuw. In zeer goede onbeschadigde staat (Majolica) 61x45cm.
Vier Hollandse 17e-18e eeuwse tegels: 1x putti met boog (gelijmd), 1x landschap met dijk en schepen (goed), 1x man met sabel bij muur (lichte randschade) en 1x man met geweer (lichte randschade) 13x13...
Kavel van 12 diverse oude tegels 20e eeuw (Makkum, Delft, etc.), met en zonder lijst 13-19cm. Cond.: G
Hollands Makkums polychroom tegeltableau ca. 1900, gemonogrammeerd met decor van riviergezicht 46x31cm. Cond.: G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Drie delen porselein ca. 1930: 1x buste Pierrot, 1x asbak met zwemster (Jugendstil) en 1x object met gezicht, gesigneerd Aeraf 13-16cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R
Drie Petrus Regout Maastricht keramieken schalen ca. 1900, cremekleurig ø20-ø28cm. Cond.: G
Delfts blauw 3-delig blauw kaststel ca. 1900 met floraal decor (dekselvaas kapot) 31-32cm. Cond.: R
Groot kavel oud serviesgoed etc. o.a: kan, schalen, kop en schotel, dekselpot etc. etc. Cond.: G
Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.
Vier delen oud keramiek 20e eeuw: 1x Fayence dekselpot, 1x Makkumse kaarskandelaar (chip), 1x vaas met Romeins figuur en 1x Chinese dekselpot 14-41cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse baardman kan met tinnendeksel ca. 1900 (nr. 3430) met bruine glazuur 24xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R
Vier delen keramiek: 1x rood geglazuurde asbak (nr. 27 0 Ravelli), 1x bewerkte vaas met rood-wit glazuur nr. 723/23 W. Germany KRRIN, 1x vaas ca. 1930 Art Deco met paars-grijze glazuur en 1x schenkkan...
Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.
Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...
Vier oude Hummel figuren: 1x meisje met mand 1972/1979, 1x meisje met trompet 1979/1990, 1x jongentje met muziekblad 1979/1990 en 1x jongentje met paraplu en tas 1979/1990. Ca. 11-12,5cm. Allen in goe...
Twee oude Hummel figuren: 1x meisje met instrument (gemerkt met stempel 1935-1949), 1 been gelijmd H.: 12cm. en 1x meisje zittend op hek (gemerkt 1960-1963 en met blind stempel 112 3/0 en 1938) H.: 10...
Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.