Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen vaas/lampvoet
Startprijs 25 EUR

Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.

2 Plateel borden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G

Petit four set
Startprijs 25 EUR

Petit-Four set (21 delig) ca. 1930 van Arnhemse Fayence Fabriek (1 schaaltje heeft een chip) 9x20x16cm. Cond.: R-G

2 Kutani kannen
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen schenkkannen met gouddecor en geisha's in landschap (gesigneerd) 16-21cm. Cond.: G

2 Delen plateel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G

4 Herdenkingsborden
Resultaat: 30 EUR

Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...

2 Kutani vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G

2 Majolica vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G

Moderne vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G

2 Delen aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...

11 Borden
Startprijs 30 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G

Westwald bloempot
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R

3 Delen keramiek
Startprijs 25 EUR

Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...

2 Vazen Katwijk
Startprijs 40 EUR

Twee oude keramieken vazen van Katwijk; 1x bolvaas 6xø17cm. en 1x vaas met handvat 32x16x12cm. Cond.: G

2 Keulse potten
Startprijs 30 EUR

Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G

Keramieken keukenset
Startprijs 30 EUR

Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 30 EUR

Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.

11 Delen keramiek
Resultaat: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

2 Vazen, keramiek
Startprijs 20 EUR

Twee delen aardewerk; 1x groen geglazuurde oorvaas met vogelteken en nr. 757 ca. 1930. en 1x decoratieve vaas met opgewerkte bloemen ca. 1990 22-30cm.

Divers Chin. porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...

3 Chinese borden
Startprijs 120 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...

Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

Blauw/witte kom, Ming stijl
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G