Platelen vaas (of lampevoet) ca, 1910, gesigneerd J.H. v.d. Wetering Enschede beschilderd met bloemen H.: 31cm.
Twee oude Zuid Holland plateel schotels Koninklijke plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda ø26cm. Cond.: G
Petit-Four set (21 delig) ca. 1930 van Arnhemse Fayence Fabriek (1 schaaltje heeft een chip) 9x20x16cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen schenkkannen met gouddecor en geisha's in landschap (gesigneerd) 16-21cm. Cond.: G
Twee delen antiek Zuid-Holland plateel, decor D'oranjeboom bloeit voort 30 april 1909 (oude haarlijn in beker) 9xø8cm. en ø25,5cm. Cond.: R-G
Vier oude Hollandse keramieken herdenkingsborden koningshuis: 1x prinses Beatrix 1938 Zenith Gouda, 1x Beatrix 31 jan. 1938 Societe Ceramique Maastricht, 1x 30 april 1910 de Sphinx Maastricht en 1x Wi...
Twee 19e eeuwse Japanse Kutani pijpvaasjes (gesigneerd); 1x groot met vlinderdecor en 1x klein met bloesem- en vogeldecor 11,5-18cm. Cond.: G
Twee grote majolica Jugendstil vazen ca. 1900 met rondom geglazuurd landschappendecor. 1 Vaas heeft bakscheuren in de voet, 1 vaas is gaaf. Genummerd en ongemerkt 48xø19cm. Cond.: R-G
Grote moderne keramieken vaas met groene glazuur (verlopen) 67xø35cm. Cond.: R-G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x bolle vaas grijskleurig en 1x blauw geglazuurde vaas 21-28cm. Cond.: G
Grote Duitse Westerwald steengoed pot ca. 1880 (Historisme, Neo Renaissance), oude haarscheur 30xø33cm. Cond.: R
Drie oude keramieken vazen uit de 50-er jaren: 1x grijs geglazuurde vaas met meeuwendecor, Unique Flora Gouda Holland 22xø15cm., 1x schenkkan, genummerd 620/28 (30xø16cm.) en 1x witte vaas met bloemen...
Twee oude keramieken vazen van Katwijk; 1x bolvaas 6xø17cm. en 1x vaas met handvat 32x16x12cm. Cond.: G
Twee delen Duits steengoed: 1x pot met hengsel 19e eeuw en 1x schenkkan ca. 1800 24-25cm. Cond.: G
Oud Delfts keramieken zalmkleurige keukenset met Franse tekst in Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw (13 delen) 11-22cm. Cond.: G
Oude keramieken kruik, geglazuurd en met tortelduif-decor in goede staat 28xø21cm.
Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G
Twee delen aardewerk; 1x groen geglazuurde oorvaas met vogelteken en nr. 757 ca. 1930. en 1x decoratieve vaas met opgewerkte bloemen ca. 1990 22-30cm.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: 2 zeskantige vaasjes met geisha- en bloemvaasdecor 18e eeuw en 1x miniatuur knobbelvaasje met floraal decor ca. 1900 6-10cm. (tuit gelijmd) Co...
Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse kom (Ming stijl). Gesigneerd en rondom met decor van figuren in landschap (o.a. figuur op vliegend tapijt) 10,3xø20,4cm. Cond.: G