Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Goebel hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duits Goebel honden van keramiek 20e eeuw: 1x rookverdrijver (Teckel met glazen ogen en 1x Highland Terrier 15-22cm. Cond.: G

4 Goebel beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vier oude Duitse keramieken Goebel honden 2e helft 20e eeuw: 1x jachthond, 1x Schotse Terrier, 1x Boxer pup en 1x Chow Chow pup 7-17cm. Cond.: G

2 Hummel figuren, paraplu
Resultaat: 150 EUR

Twee grote oude Duitse Goebel figuren, jongen en meisje met paraplu ca. 1980 in goede staat 13x13x11cm.

2 Hummel figuren, klassiek
Startprijs 60 EUR

Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G

Hummel, jongen met paraplu
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse grote keramieken Goebel figuur ca. 1940 nr. 709/2 (1957-1958), voorstellend een jongen met paraplu 19cm. Cond.: G

Goebel figuur
Startprijs 20 EUR

Oude Duits porseleinen Goebel figuur "Schwanzmeise" ca. 1980, 10x10x6cm. Cond.: G

Keramieken vaas
Startprijs 80 EUR

Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.

Bord, gouddecor
Resultaat: 25 EUR

Grote sierschotel met gouddecor ca. 1900. Decor van bloemen en figuren, gemerkt prov. sale. E.S. ø28,5cm. Cond.: G

3 Borden, Limoges stijl
Startprijs 25 EUR

Drie oude Duits porseleinen sierschotels, gemerkt Bavaria 24 Karat Gold met romantische voorstelling ø29,5cm. Cond.: G

14 Delen Chin. porselein
Startprijs 100 EUR

Veertien delen 19e eeuws Chinees porselein (bij elkaar horend); 6 schotels met 6 kopjes (+2 losse kopjes) met handbeschilderd floraal decor met vlinders (4 schotels gaaf, 2x oude haarlijn en 1x chip),...

2 Vazen
Startprijs 60 EUR

Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.

Diverse bodemvondsten
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel antieke bodemvondsten o.a: olielampjes, zalfpotjes, metalen gewicht, slijpsteen, Romeins glas, Amfora, been etc. Totaal 18 delen Cond.: R-G

Porseleinen hangbak
Resultaat: 20 EUR

Oude Italiaanse Fayence wandhouder met putti, gemerkt Bassano 20e eeuw 40x25x12cm. Cond.: G

Klepkan 1900
Startprijs 50 EUR

Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G

2 Aardewerken vazen
Startprijs 20 EUR

-Twee oude beschilderde en bewerkte terracotta vazen Italia Montopoli Arno met fenixdecor 20e eeuw ca. 19xø14cm. Cond.: R-G

Wedgwood etagere + 2 borden
Startprijs 20 EUR

Oude keramieken Wedgwood etagere 20e eeuw met daarbij twee borden. Petrus Regout en Societe Ceramique 39x25cm. en ø23cm. Cond.: G

9 Delen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Negen delen oud Wedgwood keramiek en porselein 20e eeuw: 1x treef (chips), 4x kop&schotels blauw bisquit, 1x bloempot bisquit groen, 1x schaaltje bisquit groen, 1x opengewerkte mand (oude haarlijnen),...

2 Borden
Resultaat: 20 EUR

Twee porseleinen schotels; 1x 19e eeuws imari porseleinen geschulpte schotel met bloemvaas-decor en 1x familie noir schotel ca. 1900 met paradijsvogel- en bloesemtakdecor ø22-ø24,5cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 25 EUR

Twee oude keramieken bierpullen met tinnen deksels Duitsland: 1x Schultheiss-Brauerei 750 jahre Berlin en 1x Schloss Bellevue 25x14xø9cm. Cond.: G

Plateel vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude Hollandse platelen vaas, Zuid Holland IJsel PB NS (chip van bodem af) 23cm. Cond.: R

Plateel rozensteker
Startprijs 50 EUR

Originele Rozenburg bolle vaas ca. 1900 uit Den Haag, genummerd L135. met floraal decor (oude haarlijn) 7xø12,5cm. Cond.: R

Plateel vaasje, distel
Startprijs 125 EUR

Prachtige Hollandse polychrome Jugendstil vaas ca. 1910, gemerkt Distel, model 13 met floraal decor 13xø11cm. Cond.: G

3 Delen plateel
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek plateel: 1x sigarettenhouder, gemerkt Turmac Constantinofle Brevette, 1x zoutnap, Ivora Gouda (chip) en 1x plaquette Westraven Utrecht 5-16cm. Cond.: R-G

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.