Jugendstil tableau bestaande uit 12 tegels met floraal decor 20e eeuw. In zeer goede onbeschadigde staat (Majolica) 61x45cm.
Kavel van 12 diverse oude tegels 20e eeuw (Makkum, Delft, etc.), met en zonder lijst 13-19cm. Cond.: G
Hollands Makkums polychroom tegeltableau ca. 1900, gemonogrammeerd met decor van riviergezicht 46x31cm. Cond.: G
Porseleinen tegel in lijst met Jugendstil stijl lithografie, Champagne, Moët en Chandon Champagne White star 45x30cm. Cond.: G
Drie delen porselein ca. 1930: 1x buste Pierrot, 1x asbak met zwemster (Jugendstil) en 1x object met gezicht, gesigneerd Aeraf 13-16cm. Cond.: G
Twee grote 18e eeuwse Delfts keramieken schotels (gemerkt), heeft beschadigingen/haarscheur Cond.: M-R
Delfts blauw 3-delig blauw kaststel ca. 1900 met floraal decor (dekselvaas kapot) 31-32cm. Cond.: R
Groot kavel oud serviesgoed etc. o.a: kan, schalen, kop en schotel, dekselpot etc. etc. Cond.: G
Duits keramieken Hummel figuur, Maria met kind (1950-1955) in goede staat 21cm.