Grote oude Royal Dux porseleinen geglazuurde jachthond met vogel in zijn bek 20e eeuw 17x32x16cm. Cond.: G
Elf kop & schotels, moccaservies Limoges-Haviland porselein met fijngeschilderd gouddecor en bloemdecor 20e eeuw 4-8cm. Cond.: G
Grote porseleinen voet met vergulding en ramskoppen, 19e eeuw, 18.5x23x20cm., Cond.:G
Duits Thuringen porseleinen groep Karl ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.
Chinese 19e eeuwse Familie Rose porseleinen tafellamp ca. 1890 met messing voet en houder. Beschilderd met figuren en gouddecor 67cm. Cond.: G
Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bleoemndecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Leuke Jugendstil porseleinen bolvaas ca. 1900 met waterlelie en kraanvogeldecor (2-dimensionaal, ongemerkt) 9xø10,5cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Hollandse wandtegels met diverse decors (beschadigd) ca. 13x13cm. Cond.: R
Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G
Acht antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met diverse decors (beschadiging) 13x13cm. Cond.: M
Drie 4-pas wandtegels 19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R