Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Meissen beeldengroep 6000
Meissen beeldengroep
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Penselenvaas, groot 6013
Penselenvaas, groot

Resultaat:

950 EUR

Trekpotje uit scheepswrak 6027
Trekpotje uit scheepswrak
Startprijs 950 EUR
2 Capodimonte vazen 6010
2 Capodimonte vazen
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Grote Fam Verte vaas 6037
Grote Fam Verte vaas

Resultaat:

500 EUR

7 Chinese borden 6032
7 Chinese borden
Startprijs 500 EUR
Porseleinen bloempot 6003
Porseleinen bloempot
Startprijs 500 EUR
Hermes servies 6005
Hermes servies
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Chinese dame 6004
Chinese dame

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6322
Fam Verte vaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bloempot, blauw/wit 6014
Bloempot, blauw/wit

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese zuil 6006
Chinese zuil

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Vaasje, blauw/wit 6304
Vaasje, blauw/wit

Resultaat:

300 EUR

Bolvaas, blauw/wit 6302
Bolvaas, blauw/wit
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vaas, geel glazuur 6299
Vaas, geel glazuur

Resultaat:

300 EUR

2 Gele schaaltjes 6297
2 Gele schaaltjes
Startprijs 300 EUR
Fam Verte vaas 6296
Fam Verte vaas
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wierookpot met glazuur 6265
Wierookpot met glazuur

Resultaat:

330 EUR

Chinese gemberpot 6039
Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR
2 Vazen, 19e eeuw 6036
2 Vazen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grote Fam Verte vaas 6031
Grote Fam Verte vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Fam Verte vaas 6007
Fam Verte vaas

Resultaat:

300 EUR

Chinees beeld, boedha 6530
Chinees beeld, boedha
Startprijs 250 EUR