Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Baardmankruik, middel 6024
Baardmankruik, middel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Baardmankruik, groot 6025
Baardmankruik, groot

Resultaat:

100 EUR

Jade coupe op voetstuk 6026
Jade coupe op voetstuk
Startprijs 250 EUR
8-Kantig bord, 18e eeuw 6027
8-Kantig bord, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese soepterrine 6028
Chinese soepterrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schotel, 18e eeuw 6029
Schotel, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoge blauwe vaas 6030
Hoge blauwe vaas

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
2 Fam. Rose borden 6031
2 Fam. Rose borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese schaal, 18e eeuw 6032
Chinese schaal, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees vaasje met tekst 6033
Chinees vaasje met tekst

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Fam. roze borden 6034
2 Fam. roze borden

Resultaat:

400 EUR

Chinese dame 6035
Chinese dame
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Blauwe Chinese vaas 6036
Blauwe Chinese vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Chin. kop & schotels 6037
2 Chin. kop & schotels

Resultaat:

90 EUR

Groene Chinese kom 6038
Groene Chinese kom
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Waterpot, Fam. Verte 6039
Waterpot, Fam. Verte

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
6 Fam. Roze borden 6040
6 Fam. Roze borden

Resultaat:

475 EUR

Chinees trekpotje 6041
Chinees trekpotje
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gemberpot, Fam Verte 6042
Gemberpot, Fam Verte

Resultaat:

500 EUR

Chinese celadon vaas 6043
Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR
Chinees beeld ca. 1900 6044
Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 250 EUR
Glasvaasje 6045
Glasvaasje
Startprijs 250 EUR
2 Chin. schotels, 18e eeuw 6046
2 Chin. schotels, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR
2 Chinese borden 6047
2 Chinese borden
Startprijs 100 EUR