Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese soepterrine 6028
Chinese soepterrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Porseleinen tegels 6425
2 Porseleinen tegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vaas, Fam Rose 6418
Vaas, Fam Rose

Resultaat:

400 EUR

2 Porseleinen figuren 6102
2 Porseleinen figuren
Startprijs 250 EUR
Porseleinen vogel 6068
Porseleinen vogel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
KPM Figuur 6057
KPM Figuur

Resultaat:

250 EUR

Glasvaasje 6045
Glasvaasje
Startprijs 250 EUR
Chinees beeld ca. 1900 6044
Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 250 EUR
Chinese celadon vaas 6043
Chinese celadon vaas
Startprijs 250 EUR
Chinees trekpotje 6041
Chinees trekpotje
Startprijs 250 EUR
Groene Chinese kom 6038
Groene Chinese kom
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Fam. roze borden 6034
2 Fam. roze borden

Resultaat:

400 EUR

Jade coupe op voetstuk 6026
Jade coupe op voetstuk
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Baardmankruik, klein 6023
Baardmankruik, klein

Resultaat:

270 EUR

2 Delen aardewerk Willem van Oranje 6009
2 Delen aardewerk Willem van Oranje
Startprijs 250 EUR
Blauwe Chinese schotel 6003
Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese kom 6423
Chinese kom

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vierkante vaas 6375
Vierkante vaas

Resultaat:

2.000 EUR

Beeld, Chinese man 6369
Beeld, Chinese man
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Theebus 6355
Theebus

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Borden, 18e eeuw 6253
4 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Baardmankruik, middel 6024
Baardmankruik, middel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Capodimonte vaas 6006
Capodimonte vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3 KPM koffiekopjes 6004
3 KPM koffiekopjes

Resultaat:

200 EUR