17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Porseleinen koets 6601
Porseleinen koets
Startprijs 300 EUR
Pors. tafelopzet, putti's 6602
Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 90 EUR
Pors. tafelopzet, putti's 6603
Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 90 EUR
Kom & Beker 6604
Kom & Beker
Startprijs 15 EUR
Majolica chocoladekan 6605
Majolica chocoladekan
Startprijs 80 EUR
Vaas naar Goldschneider 6606
Vaas naar Goldschneider
Startprijs 140 EUR
Vaas naar Goldschneider 6607
Vaas naar Goldschneider
Startprijs 140 EUR
Ivoren beeld, Petrus 6608
Ivoren beeld, Petrus

240 EUR

Fluit met figuren 6609
Fluit met figuren
Startprijs 20 EUR
5 Bekers, Gijs Kraan 6610
5 Bekers, Gijs Kraan
Startprijs 15 EUR
Kennemer schaal 6611
Kennemer schaal
Startprijs 50 EUR
2 Kruidenschaaltjes 6612
2 Kruidenschaaltjes
Startprijs 20 EUR
8 Delen div. porselein 6613
8 Delen div. porselein

80 EUR

3 Delen onyx marmer 6614
3 Delen onyx marmer
Startprijs 15 EUR
Benen boedha 6615
Benen boedha

10 EUR

Lampevoet, pors. beeld 6616
Lampevoet, pors. beeld

10 EUR

Lamp, edelman 6617
Lamp, edelman
Startprijs 10 EUR
2 Kastkommen 6618
2 Kastkommen
Startprijs 10 EUR
Dekselvaas + doofpot 6619
Dekselvaas + doofpot

15 EUR

2 Satsuma vazen 6620
2 Satsuma vazen
Startprijs 20 EUR
Porseleinen beeld 6621
Porseleinen beeld

15 EUR

Tablet + pot 6622
Tablet + pot

30 EUR

4 Chin. borden, 19e eeuw 6623
4 Chin. borden, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
2 Chinese kommen + lepels 6624
2 Chinese kommen + lepels
Startprijs 10 EUR