Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Empire vaas 6000
Grote Empire vaas
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Ivoren beeld, vrouw 6205
Ivoren beeld, vrouw

Resultaat:

1.500 EUR

Tegeltableau Rozenburg 6005
Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Tegeltableau, Pors. fles 6004
Tegeltableau, Pors. fles

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 6203
Ivoren beeld

Resultaat:

1.000 EUR

2 Ivoren beeldjes 6201
2 Ivoren beeldjes
Startprijs 550 EUR
Oosterse blauwe vaas 6026
Oosterse blauwe vaas
Startprijs 550 EUR
Jugendstil tableau 6131
Jugendstil tableau
Startprijs 500 EUR
Groot tableau ca. 120 tegels 6128
Groot tableau ca. 120 tegels
Startprijs 500 EUR
Rosenthal moeder met kind 6013
Rosenthal moeder met kind
Startprijs 500 EUR
Rosenthal, knielende vrouw 6012
Rosenthal, knielende vrouw
Startprijs 500 EUR
Porseleinen koets 6003
Porseleinen koets
Startprijs 500 EUR
Verkocht
6 Kop&Schotels 6035
6 Kop&Schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chocoladekannetje 6034
Chocoladekannetje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groen Chinees beeld 6028
Groen Chinees beeld

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Groen Chinees beeld 6027
Groen Chinees beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Weens romantisch beeld 6024
Weens romantisch beeld
Startprijs 325 EUR
Weens romantisch beeld 6023
Weens romantisch beeld
Startprijs 325 EUR
Plateel vaas, Arnhem 6002
Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 320 EUR
Verkocht
2 Ivoren beelden 6204
2 Ivoren beelden

Resultaat:

750 EUR

9 Tegeltableaus 6136
9 Tegeltableaus
Startprijs 300 EUR
2x Passau, Man en vrouw 6103
2x Passau, Man en vrouw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Trekpotje, Chine de Commande 6033
Trekpotje, Chine de Commande

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
KPM inktstel 6021
KPM inktstel

Resultaat:

400 EUR