Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese druksteen 6255
Chinese druksteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot bord, 18e eeuw 6258
Groot bord, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Perzische vaas 6263
Perzische vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plateel dekselpot 6300
Plateel dekselpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Fam Rose borden 18e eeuw 6399
2x Fam Rose borden 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eetservies, soepterrine 6436
Eetservies, soepterrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Servies Bavaria 6500
Servies Bavaria

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mokka servies, goudkleurig 6501
Mokka servies, goudkleurig

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese schotel 19e eeuw 6050
Chinese schotel 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jade/marmer boedha 6099
Jade/marmer boedha

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Keramieken schaal, figuren 6106
Keramieken schaal, figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese druksteen 6190
Chinese druksteen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6292
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chine de Commande pul 6294
Chine de Commande pul

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Platelen potje, Purmerend 6306
Platelen potje, Purmerend

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote imari vaas 6379
Grote imari vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4 Marmeren vaasjes 6451
4 Marmeren vaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Goud imari sierbord 6468
Goud imari sierbord

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chin. servies, karper-motief 6193
Chin. servies, karper-motief

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Plateel bloempot 6304
Plateel bloempot

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
8x Steengoed 6311
8x Steengoed

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Borden, 18e eeuw 6031
2 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vaasje, Wiener Werkstatten 6055
Vaasje, Wiener Werkstatten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Petrus Regout, cachepot 6212
Petrus Regout, cachepot

Resultaat:

80 EUR