Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Delftse tegel 6024
Delftse tegel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Delftsbonte vaas 6025
Grote Delftsbonte vaas

Resultaat:

75 EUR

2 Japanse gekleurde vazen 6026
2 Japanse gekleurde vazen
Startprijs 1.100 EUR
Grote imari vaas 6027
Grote imari vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gendi vaas, 17e eeuw 6028
Gendi vaas, 17e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Chinees pors. papegaai 6029
Chinees pors. papegaai
Startprijs 175 EUR
Grote imarischotel, goud 6030
Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Imari dekselvazen 6031
Imari dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, Canton 6032
Chinese dekselvaas, Canton

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
2 Borden, Canton 6033
2 Borden, Canton

Resultaat:

100 EUR

3 Imari borden 6034
3 Imari borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Borden, 18e eeuw 6035
3 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote diepe schotel, 16e eeuw. 6036
Grote diepe schotel, 16e eeuw.

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
8 Kop & schotels 6037
8 Kop & schotels

Resultaat:

110 EUR

Vierkante imarifles 6038
Vierkante imarifles
Startprijs 550 EUR
Jardiniere op zuil, 19e eeuw 6039
Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Knobbelvaasje 6040
Knobbelvaasje
Startprijs 150 EUR
2 Grote kommen, Quang Xi 6041
2 Grote kommen, Quang Xi
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Dekselvaas 6042
Dekselvaas

Resultaat:

1.000 EUR

Grote imarischotel, goud 6043
Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR
Grote Japanse vaas 6044
Grote Japanse vaas
Startprijs 425 EUR
Gemberpot, 18e eeuw 6045
Gemberpot, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grote gemberpot 6046
Grote gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Bord, 17e eeuw 6047
Bord, 17e eeuw
Startprijs 120 EUR