Twee zeldzame Hollandse 17e eeuwse polychrome tegels met als voorstelling; 1x een ridder in harnas met lans en 1x een edelman met hoed en lans. beide staand in openlucht met gras en bloemen 13,3x13,3c...
Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...
Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Bijzonder Societe Ceramique Maastricht servies, bestaand uit theepot, melkkan, suikerpot, cakedekselschaal, 2x bonbonschaal, presenteerschaal, 6x kleine schaaltjes, 14x kop&schotels en 12x cakebordjes...
Vier Hollandse polychrome tegels 17e-18e eeuw met als voorstelling de appeltjes van oranje in korf. 1 Tegel is gerestaureerd 1x13x13cm., .(lichte randschades)
Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G
Antiek 19e eeuws Makkums aardewerken (miniatuur) rococokast ca. 1900. Naar 18e eeuws voorbeeld. Blauw decor met figuren in landschap. Gesigneerd T.T. (Gebr. Tichelaar) Holland. Waarschijnlijk beschild...
Zes antieke Hollandse tegels met scheepsmotief 17e-18e eeuw. Blauw decor met polychrome vlaggen 0,7x13x13,2cm. Cond.: G (lichte randschades)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1910 met afgebeeld een slapende dronken Chinees en celadon. Mooie kwaliteit 36x20cm. Cond.: G
Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G
Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een fabeldier met vleugels, staand op een paal in het gras met bloemen. Lichte randschades 1,2x12,8x12,7cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e-18e eeuw, voorstellend een stijgerend paard met wolken en gras 26x26cm. Cond.: G (randschade)
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...
Antieke ivoren bewerkte tand voorstellend een krokodil. Mooie kwaliteit en in zeer goede staat 44x5,5cm.
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een haan op het gras met bloemen 1x12,8x12,8cm. Randschade Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kip op het gras 0,9x12,8x12,2cm. Cond.: G (randschade)