Ronde zilver vergulde poederdoos, BWG, met cirkelvormige lijnbewerking, voorzien van parelrand. De deksel van de doos is versierd met rood emaille en in het midden voorzien van een rondje met zilveren bloemenmand versierd met zwart emaille. ø 5,5x1cm. Emaille op deksel iets beschadigd en het doosje is iets uit model.