Kristallen odeurflacon met gouden 585/000, kraag en dop. Balustervormige flacon met o.a. ruitslijpsel, geplaatst op een gladde ronde voet, voorzien van een geelgouden kraag met geschulpte rand en een ronde deksel met ruitmotief aan de bovenzijde. Voorzien van restauratie. Lengte 10 cm. Dop iets uit model.