Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond.: G