Twee Chinese porseleinen borden 18e eeuw: 1x hinees bord met landschap en vliegende insecten en florale omranding (randschades, gemerkt) en 1x donkerbleuw bord met gedetailleerd decor van flora en insecten met geribbelde omranding (randschades, gemerkt) ø26cm. Cond.: R