Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kleinere borden, 1x gebaksbord, 2x botervloot, 3x kom, 4x dekselschaal (1x kapot), 5x grote vierkanten schalen, 2x kleine schalen, 4x ovaal schaaltje, 2x vleesschaal, 2x diepe groenteschalen, 4x hors-d'ouvre schaal, 1x grote schaal, 10x eierdopjes, 10x schoteltjes en 14x theekopjes. Minimale beschadiging mogelijk