Negen delen Hollands aardewerk. Acht delen Makkum ca. 1920; 1 kom (6xø14cm.) met 7 kleine kommetjes (4cø7cm.) met bloemdecor, 1 chip. en 1x Delfts aardewerken knobbelvaasje 19e eeuw, gemerkt APK (1 chip) 12,5xø7cm. Cond.: R-G