Zakhorloge met Romeinse cijfers en een centrale secondewijzer, ø 49 mm. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met paardehoofd en verguld middenstuk. En een onedele horlogeketting met hoefijzers en een paard. Het glas en de wijzerplaat van het horloge zijn iets beschadigd.