Twee oude Meissen Bötgher herdenkingsbordjes 1682-1719-1982 (met schotels) in goede staat 4,5xø6cm.
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel,ijsvermaak, 24x30cm. Cond.: G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Zes zilveren moccalepeltjes, 835/000, met gedraaide steel en hanekamheften. Nederlands gekeurd, 1910, ca. 39gr.
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G