Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas met koperen voet en montuur, handbeschilderd (oud haarscheurtje) en antieke dekselvaas ca. 1900 vermoedelijk Wenen met bloemen en gouddecor (bovenrand beschadigd). 14-21 cm., Cond.:R