Vier antiek Chinees porseleinen kommen. Divers. 1x Kang Xi revival met peterselie decor, gelijmd. 1x Amsterdams bont, gaatje in bodem. 1x Familie rose, twee haarlijnen. 1x 19 Eeuws met tuin/vogel decor, haarlijn. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijke staat.