Lot met twaalf Chinees porseleinen kop + schotels. Divers. 18 - 19e Eeuw. Onder meer; familie rose, mandarijn en imari. Drie kopjes gaaf, rest chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.