Zeldzaam 18e eeuws 24-delig Chinees porseleinen familie rose theeservies met mandarijn/goud decor. Twee schotels goed. Zes schotels haarlijn of chip. Kopjes haarlijnen en/of chip. Theepot chip deksel. Bord gelijmd. Rijstkom gelijmd + chip. Theebus haarlijn. Melkkan gaaf. Afmeting: 6 - 20,5 cm. In redelijke staat.