Zilveren tasbeugel met rokhaak, Zogenoemde papagaaienbeugel versierd met graveerwerk en voorzien van een rokhaak met graveerwerk. 18e eeuws. De beugel heeft enkele restauratieplekken. In redelijk goede staat. 16x20cm. ca 231 gram.