Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tas met zilveren beugels, 1795

Startprijs 320 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Tas met antieke dubbele zilveren beugel en rokhaak, Een opengewerkte gecontourneerde beugel, versierd met bokalen, guirlandes en manden, omrand door knerrenranden. Met een binnenbeugel versierd met graveerwerk. MT.: J.Rienstra, Sneek ca 1795. De beugel is voorzien van een gravure, Ynske Teunes, 1796. De rokhaak versierd met voluten en een zwaan. Gemerkt CP. Voorzien van zwart velouren tas. totale lengte 36 cm. In goede staat