Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén maal Kang Xi vaas met figuren decor, gelijmd. Eén maal Kang Xi vaas met figuren in coulissen decor, scherf gelijmd. Twee vazen met kostbaarheden decor, circa 1900, één met haarlijn. Afmeting: H 20 - 25 cm. In matig/redelijk/goede staat.