Vier Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Lamp, gemerkt met N en kroon. Dubbele figuren, muziek, Alka Dresden, jurk beschadigd. Danseres, Alka Dresden, goed. Dubbele figuur, Alka Dresden. Afmeting: 13 - 39 cm. In goede staat.