Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend deksel voorzien van gedreven florale bewerking en bekroond met een figuur. MT.: Ate de Groot Boersma, Sneek, jl.:V:1880. ø 15x17cm. ca 221 gram. In goede staat