Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.