Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. Gedateerd 1781. Eén band leer iets beschadigd. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.